Intryguj. Przyciągnij uwagę i zdobywaj klientów

Jak dotrzeć do ludzi, na których ci zależy?

Żyjemy w czasach nadmiaru informacji i ludzie nie poświęcają im już głębszej uwagi. Jeżeli chcesz dotrzeć do kogoś ze swoim przekazem, musisz przygotować interesującą treść, która ZAINTRYGUJE twojego rozmówcę - nieważne, czy chodzi o bliską ci osobę, czy też o potencjalnego partnera biznesowego.

Ludzie nie chcą dziś kolejnych informacji - chcą być zaintrygowani. Problem w tym, że trzeba to zrobić szybko. Najlepiej w ciągu pierwszych ośmiu sekund rozmowy.

Dlaczego? Bo tak krótki jest nasz zakres uwagi. Dłuższy mają złote rybki.

Jak to zrobić? Odpowiedź zna Sam Horn, specjalistka z zakresu komunikacji i autorka wielu bestsellerowych książek. Jej ośmioetapowy proces INTRIGUE uczy, w jaki sposób przekształcić nudne i przeładowane treścią wystąpienia w spójną, przekonującą i skuteczną komunikacją dwustronną.

Dla kogo? Dla każdego, kto się komunikuje i chce nawiązywać relacje z innymi: dla przedsiębiorców, specjalistów sprzedaży i marketingu, ludzi wolnych zawodów, liderów i zwykłych ludzi.

Ale jeszcze raz, dlaczego? Jeżeli nie przykujesz uwagi swojego rozmówcy, to nigdy nie nawiążesz z nim głębszej relacji, a to oznacza, że nie otworzy przed tobą swojego serca... ani portfela.

Innowacyjne techniki opracowane przez Sam dowiodły swojej skuteczności, pomagając jej klientom zdobywać kontrakty i zarobić miliony dolarów. Teraz to może być także i twoja ,,tajemna metoda" zdobywania pieniędzy, pracy i awansu.

Informacje dodatkowe o Intryguj. Przyciągnij uwagę i zdobywaj klientów:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2016-06-03
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Intryguj. Przyciągnij uwagę i zdobywaj klientów

Intryguj. Przyciągnij uwagę i zdobywaj klientów - opinie o książce

Sam Horn0
Okładka ksiązki - Jutro? Nie ma takiego dnia w tygodniu!. 10 trików, dzięki którym przestaniesz odkładać swoje plany na później

Co jest dla ciebie ważne? Praca, praca, praca? Opieka nad wszystkimi oprócz ciebie? Masz całą listę rzeczy, które planujesz zrobić, kiedy będziesz mieć...

TONGUE FU! Sztuka walki językiem. O rozwiązywaniu konfliktów słownych
Sam Horn0
Okładka ksiązki - TONGUE FU! Sztuka walki językiem. O rozwiązywaniu konfliktów słownych

Sztuka walki językiem, praktyczna i łatwa w lekturze książka, porusza bardzo poważny i trudny temat dotyczący kontaktów międzyludzkich. Zawarte w niej...