Nastawieni na wieczność

Wznowienie znakomitej książki Johna Bevere, wcześniej wydanej pod tytułem "WIECZNOŚĆ".

Co takiego jest w słowie wieczność, że przyciąga uwagę i ma potencjał wpływać na cały naród? Żadne plemię, rasa, płeć nie może się temu oprzeć. Zostaliśmy stworzeni z wiecznością w sercach oraz poczuciem immanentnego nieznanego w ludzkiej egzystencji. Dlatego dobrze jest zagłębić się w to, co nasz Stwórca ma do powiedzenia na temat wieczności. W końcu to w jego słowie czytamy: „Ja jestem Bogiem, owszem od wieczności Nim jestem” (Iz 43,12-13) [BT]. John Bevere ze wstępu

Autor bestsellerów, John Bevere, mówi do nas na temat ważnych zasad życia i pewności, które przeprowadzą nas do wieczności. Prawdę mówiąc, gdyby ludzie tak beztrosko podchodzili do planowania swojej przyszłości jak do wieczności, pozostaliby bez środków do życia. Nawet wierzący często zaniedbują ten istotny element życia chrześcijańskiego. Rzadko myślimy o tym, co się będzie działo później.

Opierając się na zasadach z 2 Kor 5,9-11, John Bevere przypomina nam, że wszyscy wierzący staną kiedyś przed Jezusem Chrystusem i otrzymają to, na co sobie zapracowali w tym życiu. Niektórzy z nas będą zaskoczeni, że większość czasu poświęcaliśmy na rzeczy, które nie przynoszą w wieczności nagrody. Przygotowując się na ten wielki Dzień Sądu i pamiętając o wieczności, będziemy prowadzić dobre życie. Ciągłe spoglądanie na cel pomoże nam skupić się na tym, co trwałe – na wieczności.

John Bevere pragnie, żeby ludzie pogłębiali swoją bliską więź z Bogiem i nabrali perspektywy wieczności. Autor międzynarodowych bestsellerów i nagradzanych materiałów szkoleniowych oraz mówca konferencyjny. Jest współgospodarzem programu telewizyjnego The Messenger oglądanego w 216 krajach. John uzyskał tytuł doktora teologii praktycznej. Wraz z żoną Lisą, również autorką bestsellerów, założyli w 1999 r. organizację Messenger International, która ma biura w Colorado, Australii i wielkiej Brytanii. Mieszkają w Colorado Springs i mają czterech synów.

Przejmująca, przykuwająca uwagę, ucząca pokory. Nie mogłem się oderwać. Wszyscy powinni ją przeczytać. Zarezerwujcie sobie czas.
Bill McCartney, Promise Keepers

Wieczność odważnie mierzy się z jedną z największych tajemnic ludzkiej egzystencji… wiecznością. John Bevere dogłębnie i starannie, jak zawsze w swoich książkach, przedstawia mądrość Biblii. Zachęca czytelników, by prowadzili życie skupione na wieczności.
Brian Houston, pastor Hillsong Church w Australii

John przypomina nam, że mamy żyć czymś więcej niż tylko zewnętrzne okoliczności i motywuje nas do inwestowania raczej w wieczność niż sprawy doczesne.
Stephen Arterburn, Gospodarz programu radiowego i autor serii The Everyman

Informacje dodatkowe o Nastawieni na wieczność:

Wydawnictwo: Absolutnie Fantastyczne
Data wydania: 2015-06-19
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-64675-09-6

Kup książkę Nastawieni na wieczność

Nastawieni na wieczność - opinie o książce