Opis ksiązki
Kup Teraz

Jak dostać się do 1 procenta najlepiej zarabiających w czasach kryzysu?

Ocena ( 1 osoba )
5.0
Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2016-01-07
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7900-482-9
Liczba stron: 194
Dodał/a książkę:agnieszka3201
Jeżeli masz mniej niż 40 lat, należysz do pierwszego pokolenia ludzi, którzy nigdy nie otrzymają emerytury. Co więcej, praca, którą wykonujesz dzisiaj za 10 lat przestanie istnieć. Nie wierzysz? Spójrz na placówki bankowe i supermarkety, gdzie ludzi w kasach zastępują automaty. Gdybyś 10 lat temu usłyszał, że przy płaceniu za bułki i mleko będzie Cię obsługiwał robot, nie uwierzyłbyś w to. To co usłysz teraz zszokuje Cię jeszcze bardziej, ale ten sam los czeka przedstawicieli handlowych, marketingowców, księgowych, tłumaczy, analityków finansowych i dziesiątki innych zawodów, które dziś wydają Ci się bezpieczne. Postępująca komputeryzacja wszystkich dziedzin życia powoduje, że czy tego chcesz czy nie, zmiany będą dotyczyć również Ciebie. Jeżeli dziś nie podejmiesz żadnych kroków, za 10 lat dołączysz do rzeszy bezrobotnych, nawet jeśli teraz cieszysz się dobrze płatną posadą wykwalifikowanego specjalisty. W chwili gdy czytasz te słowa istnieją już komputerowi analitycy danych, sieć Domino’s Pizza „zatrudnia” drony w charakterze dostawców pizzy, a w Chinach deweloper budowlany Win Sun wydrukował pierwszy na świecie blok mieszkalny za pomocą gigantycznej drukarki 3D, rzucając blady strach na inżynierów, budowlańców i pracowników fizycznych. Czy dostrzegłeś już fakt, że żyjemy w czasach, w których błyskawicznie zmieniają się reguły gry zwanej „zarabianie pieniędzy”?

Zanim w ogóle pomyślisz o wysokich zarobkach, ważne byś najpierw poznał realia świata w którym niewiarygodny postęp technologiczny, zbiega się w czasie ze wzrostem bezrobocia i nadciągającym załamaniem obecnego systemu finansowego. Telewizja i nagłówki portali internetowych codziennie straszą nas kryzysami strefy euro, kryzysami zadłużenia, kryzysami politycznymi, walutowymi i dziesiątkami innych. Niestety nie jest to już tylko tanie poszukiwanie sensacji, a przedsmak większych zmian, jakie nas czekają i które zdarzały się już wielokrotnie w historii ludzkości.

Pewnie zadajesz sobie teraz pytania: „Czy w takich warunkach będę jeszcze mógł zarabiać godziwe pieniądze i nie martwić się o jutro?” „Czy będę w stanie założyć rodzinę i zapewnić jej członkom życie o jakim marzą”? „Czy będę mógł wykonywać pracę, którą kocham i która przyniesie mi profity?” Zaskoczę Cię, ale odpowiedź brzmi „TAK”. Co więcej na przekór temu co przeczytałeś wcześniej, czasy w których żyjesz są najlepszymi z możliwych, jeśli chodzi o liczbę sposobności do zarobienia dużych pieniędzy. Paradoksem XXI wieku jest to, że oferuje on ocean możliwości, który dla jednej połowy ludzkości pozostaje niewidoczny, a druga część się w nim topi. Tylko kilka procent ludzi potrafi surfować po jego falach, tworząc dobrobyt dla siebie i swojego otoczenia. O tym jak dołączyć do tej grupy ludzi, będzie ta książka.
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
agnieszka3201 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-01-08, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
,,Jak dostać się do 1% najlepiej zarabiających w czasach kryzysu?" Łukasza Fabiana to poradnik z dziedziny finansów osobistych, rozwoju osobistego.

Pracujesz od rana do wieczora i czujesz, że niewiele z tego masz? Jesteś pracownikiem korporacji i boisz się, że za parę lat zastąpi Cię komputer? Chcesz zarabiać więcej i jednocześnie mieć czas dla siebie i rodziny? Ta książka jest dla Ciebie! Dowiesz się z niej miedzy innymi: jak zarabiać kilka razy więcej pracując tę samą ilość godzin. Jak przygotować się na rewolucję automatyzacji i jak się przebranżowić zanim będzie za późno. Jakie umiejętności zdobywać, by zawsze być w cenie. Jak budować swój majątek bez względu na kryzysy finansowe. Ta publikacja dostarczy wiedzy czytelnikowi na temat tego co wiedzą bogaci, a co nie pozwala biednym wyjść pułapki średniego dochodu oraz jak zmienić swoją mentalność, aby pracowała dla Ciebie a nie przeciwko.

Autor tego poradnika jest właścicielem firmy działającej w sferze nowoczesnej edukacji. Dzięki swojej książce chce pomóc ludziom odnaleźć się w szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym.
break
Okładka - Jak dostać się do 1 procenta najlepiej zarabiających w czasach kryzysu? Jerozolima. Miasto Boga
Ewelina Rubinstein
Okładka - Jak dostać się do 1 procenta najlepiej zarabiających w czasach kryzysu? Sekret Życia
Zerrafin
Okładka - Jak dostać się do 1 procenta najlepiej zarabiających w czasach kryzysu? Nowy Castro, stara Kuba
Joanna Masiubańska, Jarosław Masiubański we współpracy z Omarem Lopezem Montenegro
Okładka - Jak dostać się do 1 procenta najlepiej zarabiających w czasach kryzysu? Amfetamina
Stefania Jagielnicka-Kamieniecka
Okładka - Jak dostać się do 1 procenta najlepiej zarabiających w czasach kryzysu? Podróż na Operiona. Część I
Aneta Skarżyński
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów