Nie pozwalaj się okłamywać Jak śledczy US Army łamią psychikę jeńców? Jak wydobywać z rozmówcy prawdę? Od głaskania ego do prowokacji i zastraszania Jak stany emocjonalne i bodźce zewnętrzne wpływają na prawdomówność? Ostrzeliwanie gradem pytań, niepokojenie, rozbrajanie, przypieranie do muru, dezorientowanie… A może stawianie rozmówcy przed trudnym wyborem czy stymulowanie jego instynktownych reakcji? Takie techniki śledcze każdy z nas kiedyś stosował, ale zapewne nie całkiem świadomie. Gregory Hartley, wywiadowca na usługach US Army, używa ich w stu procentach świadomie i -- jak każdy dobry detektyw -- wyczuwa kłamstwo na odległość. W tej książce Hartley dzieli się z Tobą naukowymi metodami wykrywania fałszu. Nie pozwalaj się okłamywać. Jak często wierzysz komuś na słowo i ponosisz tego bolesne konsekwencje? Być może zdradził Cię ktoś bliski. Być może kontrahent, przełożony lub współpracownik z premedytacją wprowadził Cię w błąd i wpędził w poważne kłopoty. Być może masz nastoletnie dzieci i chcesz wiedzieć, co dzieje się w ich umysłach. Czas najwyższy wprowadzić bardziej przejrzyste zasady gry w relacjach międzyludzkich. Z tej książki dowiesz się, jak: kłamią kobiety, mężczyźni i osoby o poszczególnych typach osobowości; rozpoznać widoczne i trudno dostrzegalne objawy mówienia nieprawdy; przezwyciężyć logikę nakazującą drugiej stronie oszukiwać; kontrolować przebieg rozmowy i wkraczać na teren rozmówcy; sprowokować naturalną, otwartą wymianę zdań; nie dać się nabrać innym na techniki wykrywania prawdy. Zostań żywym wykrywaczem kłamstw.

Informacje dodatkowe o Jak rozpoznać kłamcę. Dlaczego ludzie nie mówią prawdy i jak ich na tym przyłapać:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-246-0961-1

Kup książkę Jak rozpoznać kłamcę. Dlaczego ludzie nie mówią prawdy i jak ich na tym przyłapać

Jak rozpoznać kłamcę. Dlaczego ludzie nie mówią prawdy i jak ich na tym przyłapać - opinie o książce

Najniebezpieczniejsza książka o biznesie, jaką przeczytasz w swoim życiu
Gregory Hartley, Maryann Karinch0
Okładka ksiązki - Najniebezpieczniejsza książka o biznesie, jaką przeczytasz w swoim życiu

Solidny podręcznik, zawierający bezcenne lekcje dotyczące tego, jak postępować z innymi ludźmi - w wywiadzie, wojsku, rządzie, a co najważniejsze, także...

Znam Cię na wylot. Jak rozpoznać treści i emocje mowy ciała
Gregory Hartley, Maryann Karinch0
Okładka ksiązki - Znam Cię na wylot. Jak rozpoznać treści i emocje mowy ciała

Człowiek, czyli otwarta księga Demaskuj ukryte intencje Kontroluj każdą sytuację Nie daj sobą manipulować Najlepsi szpiedzy mogli pochwalić się niezwykłą...