Jak to powiedzieć? Rozmowa jako droga do sukcesu zawodowego i towarzyskiego

Jak przyciągnąć do siebie innych ludzi i zdobyć ich życzliwość?

Zostań duszą towarzystwa Podnieś jakość swoich publicznych wystąpień Znajdź wspólny język z każdym, do kogo chcesz się zbliżyć

Pełna sympatii, ożywiona rozmowa, która przełamuje lody -- od tego zaczynasz niemal każdą dobrą znajomość. Życie i praca układają się dużo lepiej, jeśli potrafisz zdobywać sympatię i zaufanie. Gdy wiesz, że jesteś lubiany, nie zamęczasz się pytaniami w stylu: od czego zacząć rozmowę? czy moje słowa nie okażą się banalne? czy w najmniej odpowiedniej chwili nie zaplącze mi się język? Opanuj tę ważną umiejętność, jaką jest lekkość wysławiana się, a szybko przekonasz się, że ludzie chętniej i częściej będą Ci pomagać.

Nieważne, czy jesteś nieśmiały i samotny, czy towarzyski i gadatliwy -- ta książka jest dla Ciebie. Susan RoAne pokaże Ci czarodziejskie zaklęcia -- niezwykłe zwroty, gesty i taktyki, które pomagają lepiej dogadywać się ze współpracownikami, znajomymi, klientami i przełożonymi:

jak wymyślać dobre i stosowne żarty, jak skończyć z nieśmiałością raz na zawsze, jak zmieniać ton i styl rozmowy w zależności od potrzeb, jak reagować na zaczepki i odpierać ataki słowne, jak pisać dobre e-maile: takie, o których się nie zapomina, jak prowadzić rozmowę tak, aby wyglądała na przypadkową i spontaniczną, jak unikać rozmów o sprawach banalnych, jak radzić sobie z niedyskretnymi pytaniami.

Informacje dodatkowe o Jak to powiedzieć? Rozmowa jako droga do sukcesu zawodowego i towarzyskiego:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2007-02-15
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Jak to powiedzieć? Rozmowa jako droga do sukcesu zawodowego i towarzyskiego

Jak to powiedzieć? Rozmowa jako droga do sukcesu zawodowego i towarzyskiego - opinie o książce