Kapelusz Pani Wrony

Kapelusz Pani Wrony to książka napisana z myślą o najmłodszych. Znajdziemy w niej aż cztery różne opowiadania, z których każde odbywa się w innym miejscu.

Opowiadania w sam raz nadają się do poczytania dziecku, ale czy może same sięgnąć po książkę? Oczywiście, że tak! Dzięki wielu barwnym ilustracjom nawet najmłodsza osoba będzie mogła spędzić miło czas przy tej książce. A niezbyt mała czcionka ułatwia dzieciom czytanie.

Czy myśleliście, że bocian może ożenić się z żabą? Książka zawiera wiele takich dziwnych i przezabawnych zdarzeń, które sprawią, że na twarzach Waszych dzieci pojawi się szeroki uśmiech. Poznajemy historię zwierząt, a fabuła krąży obok tytułowego kapeluszu. Jak się później okazuje, został on wykorzystany w inny sposób, niż powinien.

Danuta Parlak napisała książkę stworzoną w sam raz do rozwijania dziecięcej wyobraźni. Można ją śmiało poczytać dziecku do snu, iż opowiadania nie są za długie, ani zbyt krótkie. Są w sam raz na uśpienie dziecka. Poruszyła w niej wiele ważnych problemów, które przekazała w odpowiedni dla dziecka sposób.

Informacje dodatkowe o Kapelusz Pani Wrony:

Wydawnictwo: Bis
Data wydania: 2009-03-16

Kup książkę Kapelusz Pani Wrony

Kapelusz Pani Wrony - opinie o książce

Avatar użytkownika - joseheim
joseheim
Przeczytane:2024-01-25, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam, 52 książki 2024,

Cztery opowiadania, ale w sumie jakoś w żadnym z nich nie znaleźliśmy niczego ciekawego. Wydają się ogólnie nieco przestarzałe, i nie chodzi mi tylko o język. Zastanawiam się, czemu ktoś uznał to za warte zostania lekturą w klasach I-III?

Avatar użytkownika - karolinamazur
karolinamazur
Przeczytane:2024-04-04, Ocena: 4, Przeczytałam,
Obcy w lesie
Danuta Parlak0
Okładka ksiązki - Obcy w lesie

W lesie pojawia się ktoś nowy. Wygląda inaczej niż wszyscy. Zaprzyjaźnić się z nim? Może lepiej poczekać? Poobserwować go trochę, poznać... – zastanawia...

Żyrafa i mrówka
Danuta Parlak0
Okładka ksiązki - Żyrafa i mrówka

Dlaczego warto kupić tę książkę? - bo autorka opisała przyjaźń, jaką trudno sobie wyobrazić - między wysoką Żyrafą i maleńką mrówką, - bo jest to historia...