Kapitan Nauka SuperQuiz Ciało człowieka

SuperQuiz CIAŁO CZŁOWIEKA to fascynujący przewodnik, który zabiera w podróż w głąb ludzkiego ciała. Wciągające ciekawostki dotyczące funkcjonowania ludzkiego organizmu czyta się jednym tchem! Ponad 160 zaskakujących pytań quizowych wciąga do emocjonującej zabawy.

SuperQuiz Ciało człowieka zaspokaja naturalną ciekawość świata i rozbudza apetyt na wiedzę. Mali odkrywcy poznają zmysły, dzięki którym widzimy, słyszymy i poznajemy świat, narządy odpowiadające za oddychanie czy śpiewanie oraz skomplikowane procesy, które zachodzą w organizmie ludzkim. Czy wiesz, skąd nasz mózg wie, że stoimy na głowie, dlaczego mamy łaskotki, dlaczego jedno płuco jest mniejsze niż drugie? Główkuj, aby zdobyć wszystkie punkty!

Kolorowe zdjęcia i ilustracje do ciekawostek zachęcą dziecko do czytania, a rozwiązywanie zagadek będzie doskonałą rozrywką dla całej rodziny oraz podczas spotkań z rówieśnikami. Ponadto wygodny i poręczny format pozwoli zabrać ulubiony SuperQuiz, gdziekolwiek chcesz - na spacer, do parku czy w podróż.

SuperQuiz Ciało człowieka to doskonała zabawa, która pozwoli dziecku rozwijać zainteresowania, zaskoczyć innych wiedzą, a przy okazji trenuje pamięć, koncentrację i czytanie ze zrozumieniem.

SuperQuiz Ciało człowieka to:

- kolorowe zdjęcia i ilustracje

- fascynująca podróż po organizmie ludzkim

- ponad 160 zaskakujących zagadek

- możliwość sprawdzenia odpowiedzi