Katolicy, powróćcie do Domu. Niezwykły Boży plan na Twoje życie

"Bez wątpienia Kościół katolicki ma słaby PR. Tę książkę napisał człowiek, który przez wiele lat z sukcesami zajmował się reklamą. Pisze o tym jak, mając wszystko co powszechnie potrzebne jest do szczęścia - prawdziwe szczęśćie odkrył po powrocie do Domu - do Kościoła katolickiego. Postanowił do Domu przyprowadzić też innych. Założył organizację Katolicy, powróćcie do Domu. Jego reklamy ewangelizacyjne (dotychczas takie działania nie były kojarzone z katolicyzmem). Wyprodukowane przez niego reklamy ewangelizacyjne w ciągu trzech lat obejrzało ponad 125 milionów ludzi, a ponad 350 000 z nich zdecydowało się na powrót do Domu. Bardzo dobrze napisana - dzięki temu czyta się ją świetnie zarówno praktykującym jak i niepraktykującym. Ważne nazwisko: Scott W. Hahn - autor przedmowy źródło opisu: Opis autorski źródło okładki: www.swietywojciech.pl"

Informacje dodatkowe o Katolicy, powróćcie do Domu. Niezwykły Boży plan na Twoje życie :

Wydawnictwo: Święty Wojciech
Data wydania: 2014-09-15
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: Catholics Come Home. God's Extraordinary Plan for Your Life
Tłumaczenie: Mariusz Biliniewicz

Kup książkę Katolicy, powróćcie do Domu. Niezwykły Boży plan na Twoje życie

Katolicy, powróćcie do Domu. Niezwykły Boży plan na Twoje życie - opinie o książce

Avatar użytkownika - AgnieszkaG
AgnieszkaG