Każdego dnia, o każdej godzinie

Gdy pięcioletnia Dora spotyka po raz pierwszy w przedszkolu Lukę, instynktownie czuje, że ten dzień zaważy na całym jej życiu. Chłopiec również ma niejasne wrażenie, że zdarzyło się coś wyjątkowego, czego jeszcze nie potrafi nazwać. Od tamtego dnia dzieci stają się nierozłączne: na ulicach małego jugosłowiańskiego miasteczka, na molo, na rozległych kamienistych plażach… Kiedy rodzice Dory decydują się na emigrację do Francji, rozstanie okazuje się prawdziwym dramatem. Dora z rozdartym sercem wyjeżdża do Paryża. Zrozpaczony Luka zostaje w Makarskiej, nie potrafiąc zrozumieć, dlaczego mała przyjaciółka go opuściła. Żadne z nich nawet nie przypuszcza, że nie jest to rozstanie na zawsze i że życie szykuje im naprawdę złośliwego figla. Niezwykła opowieść o przejmującej miłości, od której dwoje ludzi nie potrafi się uwolnić. Miłości, która potrafi wiele znieść. Miłości, która skazuje na samotność.

Informacje dodatkowe o Każdego dnia, o każdej godzinie:

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2012-02-01
ISBN: 978-83-7508-451-1

Kup książkę Każdego dnia, o każdej godzinie

Każdego dnia, o każdej godzinie - opinie o książce

Avatar użytkownika - Pilar
Pilar
Przeczytane:2015-01-13, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
Początkowo miałam dziwne uczucia odnośnie tej książki. Czytając o tym, iż dwulatka poznaje pięcioletniego kolegę i od razu stają się nierozłączni. W dodatku ta scena, gdy pochyla się nad nim w przedszkolu... Później jednak opowieść pochłonęła mnie bez reszty. Lubię właśnie takie historie, kiedy to mogę w pełni osiąść bo opisy pozwalają i na wyobrażenie sobie scenerii.