Kiedy nadciąga ciemność

W świecie, gdzie śmierć może spotkać nawet nieśmiertelnych, tylko namiętność jest wieczna... Są potężni i wieczni, i spragnieni smaku krwi. Lecz przeznaczeniem każdego z nich jest strzec niezwykłej śmiertelniczki. W jej obronie Strażnik Wieczności nie zawaha się przed niczym. I nie ulęknie się niczego - poza miłością... Ten dzień zaczął się dla Abby źle, a skończył - zupełnie niezwykle. Była świadkiem morderstwa, cudem uniknęła śmierci, doświadczyła zdumiewającej wizji, a teraz znalazła się na łasce i niełasce fascynującego Dantego - który równocześnie pociąga ją i przeraża. Wkrótce Abby odkryje, że zostali związani mrocznym przeznaczeniem. Że Dante, kilkusetletni wampir, chroni ją przed niebezpieczeństwem nadciągającym z samej otchłani piekieł. Lecz czy ten nieziemski obrońca zdoła ocalić ją przed nim samym?

Informacje dodatkowe o Kiedy nadciąga ciemność:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2010-09-21

Kup książkę Kiedy nadciąga ciemność

Kiedy nadciąga ciemność - opinie o książce

Avatar użytkownika - aneta5janiec12
aneta5janiec12
Przeczytane:2016-06-21, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016, Przeczytałam,
Książka intrygująca, zawierająca wiele paranormalnych istot. Miłość między głównymi bohaterami jest magiczna :) Godna polecenia. Zawiera wątki erotyczne.
Avatar użytkownika - KittyAilla
KittyAilla
Przeczytane:2015-01-09, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki w ciągu roku,
Hmm, ogólnie uważam, że ten pomysł miał dużo większy potencjał niż autorka go wykorzystała. Styl sam w sobie nie był zły, na ogół książkę czytało się szybko i przyjemnie, nie polecam osobom nielubiącym wątków erotycznych, bo jest ich dość sporo.
Avatar użytkownika - esperanza
esperanza
Przeczytane:2014-07-16, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2014, Mam,
Moja opinia dostępna na: http://esperazna.blogspot.com/2014/07/tytu-kiedynadciaga-ciemnosc-autor.html
Avatar użytkownika - kinguszka
kinguszka
Przeczytane:2014-06-04, Ocena: 6, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - Sadu
Sadu
Przeczytane:2014-02-05, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Trudne dzieciństwo a później ciężka praca, by jakoś się utrzymać. Szara codzienność bez żadnych perspektyw. Abby wydaje się, że tak właśnie będzie wyglądać jej życie. Pewnego tragicznego dnia okazuje się, że jej dotychczasowe problemy były błahostką. Teraz dopaść próbuje ją zgraja demonów a ona nie jest już tą samą osobą. Na szczęście ma u swojego boku odważnego, pewnego siebie, niezwykle niebezpiecznego i pociągającego wampira. Polecam niezwykle wciągającą pierwszą część serii Strażnicy Wieczności.
Avatar użytkownika - ffiona902
ffiona902
Przeczytane:2014-01-14, Ocena: 6, Przeczytałam,
Książka jest tak dobra, że przeczytałam ją w jeden krótki dzień. Zainspirowała mnie na tyle, że zaczęłam pisać własne opowiadanie w podobnym klimacie. I to dzięki tej książce jestem tutaj, bo czytając streszczenie natknęłam się na nazwę stronki. :)
Avatar użytkownika - olasob17
olasob17
Przeczytane:2013-11-26, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2013, Mam,
Miejscami mi sie nudziła, ale ogólnie wypadła całkiem nie źle :)
Zapowiada się ciekawie, z pewnością książka ta trafi do mej domowej biblioteczki:)
Avatar użytkownika - glaadys
glaadys
Przeczytane:2014-03-01, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Podchodziłam sceptycznie do tej książki. Opis od razu skojarzyła mi się z serią Lary Adrian ,,Rasa Środka Nocy'', która jest jedną z moich ulubionych pisarek. Pomysł podobny, ale od razu można zauważyć inny styl pisania. Ciekawa, wciągająca historia Feniksa. Wiele razy współczułam Abby. Mimo okropnego dzieciństwa wyrosła na silną i dobrą kobietę. Od początku zdobyła moje serce, tak samo jak mroczny wampir Dante. Zniewolony mężczyzna, który postanawia chronić Abby ponad wszystko. Obydwoje skradli moje serce i chciałabym więcej o nich przeczytać, ale pani Alexandra wzoruje się na Larze Adrian i tak jak ona poświęca każdą książkę z serii innym bohaterom. Cieszę się, że rozpoczęłam Strażników Wieczności i mam nadzieję, że reszta serii będzie dotrzymywała kroku, ale wręcz go przewyższała pierwszej części. Polecam!
Avatar użytkownika - Slavek
Przeczytane:2015-08-23, Ocena: 6, Przeczytałam, Przeczytane,
Nieujarzmiona ciemność
Alexandra Ivy0
Okładka ksiązki - Nieujarzmiona ciemność

Alexandra Ivy to obok Christine Feehan i Lary Adrian najpopularniejsza autorka mrocznych nastrojowych romansów paranormalnych Cykl Strażnicy Wieczności...

W objęciach ciemności
Alexandra Ivy0
Okładka ksiązki - W objęciach ciemności

Tom 2 serii STRAŻNICY WIECZNOŚCI - ekscytujące, przesycone zmysłowością powieści wypełnione mroczną atmosferą, rozjaśnioną przebłyskami humoru   Dla...