Kłamca 3. Ochłap sztandaru

Urlop szlag trafił! Czterej Jeźdźcy Apokalipsy właśnie ruszają... Lucyfer daje znak swoim zastępom i wszystko wskazuje na to, że scenariusz ostatecznej bitwy będzie znacząco różnił się od tego, który nakreślił św. Jan w swoim objawieniu. Recepta na wyrównanie szans jest jedna - odstrzelić Antychrysta zanim dorośnie. Dla Lokiego, pierwszego cyngla skrzydlatych, taka misja to małe piwo. Przykład starego dobrego króla Heroda nie odszedł przecież w zapomnienie. Tyle że za sprawą elfów Antychryst zniknął, a w łóżeczku leży pokraczny odmieniec.

Informacje dodatkowe o Kłamca 3. Ochłap sztandaru:

Kłamca 3. Ochłap sztandaru - opinie o książce

Avatar użytkownika - NaturaLapsea
NaturaLapsea
Przeczytane:2017-01-31, Ocena: 2, Przeczytałem, 52 książki 2017,
Konsekwentnie poznaję losy Lokiego - tytułowego Kłamcy. Stwierdzam z przykrością, że powieściowa forma trzeciego tomu przygód Kłamcy nie służy całej historii. Znany z poprzednich tomów szczątkowy zarys miejsca akcji (ponoć jeden z wyznaczników stylu autora), pojawiające się dłużyzny i spowolnienia akcji sprawiają, że historia traci swoją charakterystyczną lekkość. Atakuje nas mnogość wątków, których rozwiązanie poznamy dopiero w 4 tomie. Sam Loki bywa rzadszym gościem na kartach książki. Wizja końca świata jakaś taka amerykańska, nijaka i nudna. Humoru też mniej, choć to akurat efekt poważniejszego wydźwięku poruszanych wątków.
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2013-04-17, 26 Ksiażek 2013, Mam,
Kolejna książka z serii o bogu kłamstwa. Może nie aż tak dobrze jak w drugim tomie, jednak wciąż trzyma poziom. Jednak zombie i fantasy to nie jest moje ulubione połączenie. Jednak dzięki nie zakończonym wątkom mam ochotę na czwartą część. Jak najbardziej polecam.
Avatar użytkownika - EmnildaAmelberga
EmnildaAmelberga
Przeczytane:2010-12-10, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Świetna kontynuacja od której nie można się wręcz oderwać . Kto zna już poprzednie części nie będzie rozczarowany . Pomysłowość i akcja na dobrym poziomie .
Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2018-02-01, Ocena: 5, Przeczytałam, fantastyka, SF, 52 książki 2018,

Książka trochę słabsza od swoich poprzedniczek, ale nadal czyta się z przyjemnością. Tym razem historia dotyczy powrotu z ziemi do piekła Lucyfera i rozpoczęcia apokalipsy. Książę ciemnośći ma swój plan, w którym udział bierze nieświadomie Loki.

Avatar użytkownika - Slavek
Przeczytane:2017-05-04, Ocena: 3, Przeczytałem, Mam,
Dreszcz 3. Permanentne wakacje
Jakub Ćwiek0
Okładka ksiązki - Dreszcz 3. Permanentne wakacje

Long live rock 'n' roll Jakie eksponaty można znaleźć w najlepszym muzeum rocka na świecie? Czy swoimi rozmiarami dorównują legendzie właścicieli...

Kłamca. Stróże
Jakub Ćwiek0
Okładka ksiązki - Kłamca. Stróże

LOKI - kłamca, oszust, zdrajca i... ostatnia nadzieja Twojego anioła stróża! Nietypowe śledztwa, dziwne międzygatunkowe przyjaźnie i całe tony niebiańskiej...