Kocham cię na zawsze

W fabule kolejnej powieści Ewy Trojanowskiej nie brak napięcia - już na pierwszych jej kartach padają dwa trupy... Ale ani zbrodnia nie jest tu najważniejsza, ani skomplikowane relacje damsko-męskie, kłamstwa, przewrotność bohaterów drugiego planu i seks, którego odważnych opisów autorka nie szczędzi. Najważniejsze są kobiety, przede wszystkim zaś Julka, główna bohaterka Kocham cię na zawsze. Julka nie jest zwyczajną kobietą po przejściach. Nie traci nadziei na lepsze jutro, chce zmian i te zmiany wprowadza w czyn, a droga do nich prowadzi przez Indie, Kalifornię i jej podróże do czasami bolesnego z przeszłości wnętrza. Krok po kroku, zostawia za sobą Julkę z przeszłości (również bohaterkę poprzedniej powieści Sekrety Adama), chaotyczną, pełną słabości i zdesperowaną. Zawraca - wyposażona w znajomość natury ludzkiej i niezwykły zmysł obserwacji, demaskuje świat pozorów i blichtru i odnajduje to, co w relacjach ludzkich fundamentalne: prostotę, przyjaźń i miłość. Dr. Jacek Grębowiec

Informacje dodatkowe o Kocham cię na zawsze:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2014-11-20

Kup książkę Kocham cię na zawsze

Kocham cię na zawsze - opinie o książce

Avatar użytkownika - figlarna24
figlarna24
Przeczytane:2015-01-14, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2015,

Julia jest młoda, zdolna , ale niestety bardzo zagubiona. Bolesna przeszłość ciąży na niej tak bardzo, że skutkuje to nierozważnym wyborom życiowym. Seks, przypadkowi mężczyźni, imprezy, a potem poranny kac oraz wyrzuty sumienia, to niemal codzienność Julii. Czemu tak się dzieje? Czemu przeszłość Julii ma na nią taki wpływ. Czemu młoda Polka nie umie odnaleźć swojej życiowej drogi? Chcecie znać odpowiedź? To koniecznie musicie przeczytać najnowszą książkę Ewy Trojanowskiej. Ewa Trojanowska jest autorką już takiej pozycji jak: "Sekrety Adama". Pisarka studiowała literaturę. Obecnie zajmuje się projektowaniem wnętrz. Jej hobby, to nie tylko pisarstwo oraz kreacja nowych, interesujących bohaterów. Pisarka bardzo lubi gotować oraz podróżować. Znając zamiłowania autorki wpłynęły zdecydowanie na bohaterkę "Zawsze cię kocham". Julia postanawia się zmienić. Postanawia dotrzeć do swojego emocjonalnego wnętrza, by zweryfikować czynniki, które powodują, że życie staje się nie doniesienia, nie do zaakceptowania, ale coraz bardziej skomplikowane. Julia udaje się nie tylko w podróż emocjonalną, ale i te, namacalną. Pojawiają się takie miejsca, jak Indie, Kalifornia. Pojawiają się także mężczyźni. Kim są m.in. Ravi, Adam, Igor? Pojawią się także kobiety, np. Matylda. Pojawią się także dwa trupy. Od samego początku Ewa Trojanowska od pierwszych stron obnaża życie denatki, w każdym nawet najmniejszym aspekcie jej istnienia.. Opisy charakteru jej i jej zmarłego małżonka bywają druzgocące. Ewa Trojanowska stworzyła bardzo uczuciową, życiową oraz frapującą powieść. Lekkie zagmatwanie, "obarczenie" czytelnika dramatycznymi wydarzeniami wciąga od pierwszej strony. Zaczynając pozycje myślałam, że to zaczynam czytać kryminał. Jakże milo się zaskoczyłam, gdy lektura zaczęła przeistaczać się w formę obyczajową. "Kocham na zawsze" jest pozycją napisaną dla kobiet, przez kobietę. Ewa Trojanowska z kobiecą dojrzałością wkracza na grunt analizy ludzkiej natury . Instynktem kierowana kreuje bohaterów bardzo współczesnych, borykających się w przytłaczającą rzeczywistością, ale mających konkretne cele. Takie jest życie. Taka jest ta książka- życiowa. Polecam

Julia to młoda, zdolna kobieta. Niestety jest bardzo zagubiona. Przeszłość ciąży na niej tak bardzo, że podejmuje złe decyzje.

W jej historii pojawia się seks, imprezy i przypadkowi mężczyźni.

Julia postanawia się zmienić.Wierzy w to, że w końcu odnajdzie własne szczęście. Wyrusza w podróż, która ma być odnową dla niej samej.

Początkowo bardzo ciężko czytało się książkę. Nie wiedziałam tak naprawdę o co w niej chodzi. Ale jednak książka mnie wciągnęła.

Ewa Trojanowska stworzyła bardzo uczuciową i życiową powieść. Na początku myślałam, że to kryminał.

Ewa Trojanowska0
Okładka ksiązki - 100 lat! Dlaczego nie? Co zrobić, żeby żyć długo, aktywnie, zdrowo i w dobrej formie

Poznaj historię jednego z długowiecznych! ,,Juliusz był ciężko harującym chirurgiem, a następnie internistą. Dużo pracował, mało spał, źle się odżywiał...

Sekrety Adama
Ewa Trojanowska0
Okładka ksiązki - Sekrety Adama

Główny bohater, Adam - inteligentny, wykształcony, ambitny, nienasycony... Człowiek sukcesu. Pracuje w dużej firmie, świetnie zarabia, czuje się ważny...