Kod Uzdrawiania

„Kod uzdrawiania” to książka, dzięki której pozbędziesz się trudności, będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i szczęśliwym życiem. Doktorzy Alexander Loyd i Ben Johnson nauczą cię, jak uporać się z niemal każdym problemem fizycznym, emocjonalnym i uczuciowym, a także sprawią, że twoje życie zawodowe będzie takie, jak sobie wymarzysz. Ich metoda jest prosta w zastosowaniu i skuteczna! Sam możesz sobie poradzić z przyczynami niepowodzeń oraz problemów zdrowotnych i uczuciowych. Uzdrowienie może nastąpić w 6 minut! Musisz tylko nauczyć się aktywować wrodzoną funkcję swojego ciała. Zaczniesz wtedy proces uzdrawiania. Twój układ immunologiczny zrobi, co do niego należy, przywracając zdrowie tej części ciała, która choruje. Poznaj: - Metodę uzdrawiania, której wykonanie zajmuje jedynie kilka minut! - Siedem sekretów życia, zdrowia i powodzenia. - Dziesięciosekundową metodę służącą rozładowaniu codziennych stresów. - Test, który pozwoli rozpoznać źródło twoich niepokojów.

Informacje dodatkowe o Kod Uzdrawiania:

Kod Uzdrawiania - opinie o książce

Avatar użytkownika - Ksebardo
Ksebardo
Przeczytane:2024-01-07,

Książka na pewno warta uwagi. Myślę, że musiałabym wrócić do niej za jakiś czas, aby zrozumieć kod uzdrawiania. Nauczyć się go wykonywać i uwierzyć, że można wyzdrowieć.

Nie od dziś wiadomo, że stres jest nośnikiem wielu chorób i właśnie o tym jest ta książka. Od innych pozycji wyróżnia ją to, że ma w sobie właśnie tytułowy "Kod uzdrawiania", który daje szansę na wyzdrowienie.

Oprócz kodu odnajdziesz tutaj historie osób, które zastosowały go w swoim życiu i ich ciało zostało uzdrowione.
Kod czy nie kod, ale siła umysłu na pewno ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i umiejętność samouzdrawiania.

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2016-06-12, Mam,
"Kod uzdrawiania" opiera się na pamięci komórkowej naszego mózgu. Organ ten przechowuje informacje począwszy od naszych narodzin aż do chwili obecnej. Pamięć odpowiedzialna jest za to, że nasz organizm reaguje stresem i za jago pośrednictwem wyrażamy emocje. Te z kolei mogą być objawem choroby o podłożu fizycznym czy psychicznym. Taką pamięć komórkową można unieszkodliwić albo wymazać - właśnie za pomocą kodu, nazwanego tutaj "kodem uzdrawiania". Kod uzdrawiania według autorów książki jest najłatwiejszą techniką samouzdrawiania. Można ją zastosować na szeroki zakres dolegliwości. Kod ten jest podobno największym odkryciem w dziedzinie medycyny. Gdy zacznie się go wypróbowywać, zyskamy powrót do zdrowia. Technika ta to sekwencja czterech pozycji, w której wykorzystuje się energie zgromadzoną w palcach obu rąk. W książce opisane zostały przypadki osób, którym ta technika pomogła w życiu codziennym. Zmiany były widoczne gołym okiem. Autorzy podkreślają jednak, że nic nie działa od razu i czasami trzeba czekać na efekt w cierpliwości. Aleksander Loyd jest doktorem neuropatii, stworzył Kod Uzdrawiania. Ben Johnson to doktor nauk medycznych, doktor osteopatii i medycyny naturalnej. Ci obaj lekarze rozpowszechniają omawiany kod, który stosują już tysiące osób w Ameryce i na całym świecie.
Avatar użytkownika - roxiXDCool
roxiXDCool
Przeczytane:2015-06-02, Ocena: 4, Przeczytałam,
książka ciekawa-nie powiem. niestety strasznie długa, ciężka do czytania. opowiada o nijakim kodzie czyli ustawieniu rąk w różnych pozycjach, które wywołują lecznicze działanie. kod ten pomaga w problemach fizycznych, uczuciowych oraz wszystkich innych. wiele osób potwierdza skuteczność kodów na stronie internetowej: thehealingcodes.com :)
Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2014-09-30, Ocena: 3, Przeczytałam, WYZWANIE 2014-52 książki,
Spokonie możnaby tę ksiażkę skrócić do 30-40 stron, ponieważ sam kod-ćwiczenia do stosowania to zaledwie kilka stron! Reszta ksiazki to opisy, co jest powodem chorób i dolegliwości (jest to stres) oraz przykłady relacji osób które kody wyleczyły. Czy to działa? Trudno stwierdzić.