Kod Uzdrawiania

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2012-01-25
ISBN: 978-83-7778-114-2
Dodał/a książkę:blackithilien
„Kod uzdrawiania” to książka, dzięki której pozbędziesz się trudności, będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i szczęśliwym życiem. Doktorzy Alexander Loyd i Ben Johnson nauczą cię, jak uporać się z niemal każdym problemem fizycznym, emocjonalnym i uczuciowym, a także sprawią, że twoje życie zawodowe będzie takie, jak sobie wymarzysz. Ich metoda jest prosta w zastosowaniu i skuteczna! Sam możesz sobie poradzić z przyczynami niepowodzeń oraz problemów zdrowotnych i uczuciowych. Uzdrowienie może nastąpić w 6 minut! Musisz tylko nauczyć się aktywować wrodzoną funkcję swojego ciała. Zaczniesz wtedy proces uzdrawiania. Twój układ immunologiczny zrobi, co do niego należy, przywracając zdrowie tej części ciała, która choruje. Poznaj: - Metodę uzdrawiania, której wykonanie zajmuje jedynie kilka minut! - Siedem sekretów życia, zdrowia i powodzenia. - Dziesięciosekundową metodę służącą rozładowaniu codziennych stresów. - Test, który pozwoli rozpoznać źródło twoich niepokojów.
PrzyKawieZKsiazk plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-06-12, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
"Kod uzdrawiania" opiera się na pamięci komórkowej naszego mózgu. Organ ten przechowuje informacje począwszy od naszych narodzin aż do chwili obecnej. Pamięć odpowiedzialna jest za to, że nasz organizm reaguje stresem i za jago pośrednictwem wyrażamy emocje. Te z kolei mogą być objawem choroby o podłożu fizycznym czy psychicznym. Taką pamięć komórkową można unieszkodliwić albo wymazać - właśnie za pomocą kodu, nazwanego tutaj "kodem uzdrawiania".

Kod uzdrawiania według autorów książki jest najłatwiejszą techniką samouzdrawiania. Można ją zastosować na szeroki zakres dolegliwości. Kod ten jest podobno największym odkryciem w dziedzinie medycyny. Gdy zacznie się go wypróbowywać, zyskamy powrót do zdrowia.

Technika ta to sekwencja czterech pozycji, w której wykorzystuje się energie zgromadzoną w palcach obu rąk. W książce opisane zostały przypadki osób, którym ta technika pomogła w życiu codziennym. Zmiany były widoczne gołym okiem. Autorzy podkreślają jednak, że nic nie działa od razu i czasami trzeba czekać na efekt w cierpliwości.

Aleksander Loyd jest doktorem neuropatii, stworzył Kod Uzdrawiania. Ben Johnson to doktor nauk medycznych, doktor osteopatii i medycyny naturalnej. Ci obaj lekarze rozpowszechniają omawiany kod, który stosują już tysiące osób w Ameryce i na całym świecie.
roxiXDCool plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-06-02, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,
książka ciekawa-nie powiem. niestety strasznie długa, ciężka do czytania. opowiada o nijakim kodzie czyli ustawieniu rąk w różnych pozycjach, które wywołują lecznicze działanie. kod ten pomaga w problemach fizycznych, uczuciowych oraz wszystkich innych. wiele osób potwierdza skuteczność kodów na stronie internetowej: thehealingcodes.com :)
Mamut plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-09-30, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,WYZWANIE 2014-52 książki,
Spokonie możnaby tę ksiażkę skrócić do 30-40 stron, ponieważ sam kod-ćwiczenia do stosowania to zaledwie kilka stron! Reszta ksiazki to opisy, co jest powodem chorób i dolegliwości (jest to stres) oraz przykłady relacji osób które kody wyleczyły. Czy to działa? Trudno stwierdzić.