Koloruję z mamą

W tej wyjątkowej książce znajdziesz tak wiele obrazków, że możesz podzielić się nimi z mamą i wspólnie bawić się w kolorowanie. Na każdej parze stron umieściliśmy dwa tematycznie dopasowane obrazki – jeden dla Ciebie, a drugi dla Twojej mamy. Obrazek dla mamy jest odrobinę bardziej szczegółowy i znajduje się po lewej stronie. Twój obrazek znajduje się po stronie prawej. Ale jeśli macie ochotę, możecie się zamienić. Obrazki są rozmieszczone w taki sposób, aby można było je kolorować, siedząc obok siebie bądź naprzeciw siebie. Na każdym obrazku jest też miejsce na podpis autora arcydzieła. Po skończonej zabawie porównajcie swoje prace. Kto pokolorował ładniej i ciekawiej?

Odbiorcy:
– dzieci, które lubią zabawy plastyczne;
– mamy, które chcą zaproponować dzieciom wspólne twórcze spędzanie czasu.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– to zbiór sympatycznych obrazków, w których należy wykazać się zmysłem artystycznym i zdolnościami manualnymi;
– to doskonała zabawa, sposób na wyciszenie oraz znakomite ćwiczenie sprawności rąk;
– to pomysł na wspólne twórcze spędzanie czasu z dzieckiem;
– zamieszczone w niej obrazki, zaskakujące fantazją i polotem, są rozmieszczone w taki sposób, aby można było je kolorować, siedząc obok siebie bądź naprzeciw siebie.

Informacje dodatkowe o Koloruję z mamą:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2015-07-27
ISBN: 978-83-7971-180-2

Kup książkę Koloruję z mamą

Koloruję z mamą - opinie o książce