Komeda, Zośka i inni

Biografia żony słynnego jazzmana lat 60-tych Krzysztofa Komedy. Pani Zofia wspaniale opowiada o trudnych, ale pięknych czasach... o fascynacji jazzem, o walce z cenzurą, o sprytnej organizacji koncertów i oczywiście o artystach tamtych czasów, nie tylko muzycznych. Możemy się wiele dowiedzieć o Marku Hłasce, o Romanie Polańskim, o Wojciechu Frykowskim i wielu innych. Poznajemy historię Polaków w kraju i za wielką wodą. Książka w formie wywiadu robi duże wrażenie.

Informacje dodatkowe o Komeda, Zośka i inni:

Kup książkę Komeda, Zośka i inni

Komeda, Zośka i inni - opinie o książce

Avatar użytkownika - ewazub
ewazub
Przeczytane:2013-06-14, Ocena: 5, Przeczytałam, czytam regularnie w 2013 roku:),
Nietakty. Mój czas, mój jazz
Zofia Trzcińska0
Okładka ksiązki - Nietakty. Mój czas, mój jazz

Nazywają ją guru polskich jazzmanów. Żona i muza Krzysztofa Komedy. To dla niej skomponował utwór „Crazy Girl”. – Tak, byłam szaloną...