Komitet obywatelski przy przewodniczącym nszz solidarność lechu wałęsie

Wydawnictwo: Rosner & Wspólnicy
Data wydania: 2006
Kategoria: Polityka
ISBN: 83-60336-10-5
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Okrągły Stół był (będzie) przede wszystykim po to, aby powiedzieć raz na zawsze to, co mówiliśmy, że monopol jest włąśnie tą główną przeszkodą, mankamentem naszego zycia, od niego musmimy odejść. Okrągły Stół powinien w pierwszej fazie powiedzieć: jest potrzebny pluralizm we wszystkich dziedzinach życia w kraju, jedynie pluralizm ekonomiczny, społeczny, polityczny może rozbroić system stalinowski.
Okładka - Komitet obywatelski przy przewodniczącym nszz solidarność lechu wałęsie Singapur, czwarta rano
Marcin Bruczkowski
Okładka - Komitet obywatelski przy przewodniczącym nszz solidarność lechu wałęsie Nowe horyzonty wyd. ii
Dutkiewicz Rafał
Okładka - Komitet obywatelski przy przewodniczącym nszz solidarność lechu wałęsie Świat według mellera
Opracowanie Zbiorowe
Okładka - Komitet obywatelski przy przewodniczącym nszz solidarność lechu wałęsie Bajan historia petersburskiej kariery
Krzysztof Sołoducha
Okładka - Komitet obywatelski przy przewodniczącym nszz solidarność lechu wałęsie Kaczor w sieci
Jacek Pałasiński