Komunikacja polityczna jest przykładem pracy niezwykle rzetelnie syntetyzującej ogromny już dzisiaj dorobek rozważań teoretycznych i badań empirycznych, podejmowanych w obszarze tej dyscypliny naukowej. Dzięki temu pozycja ta cieszy się ogromnym uznaniem i weszła już do kanonu literatury fachowej. Jest zalecana studentom i wykładowcom takich kierunków, jak nauki polityczne, komunikacja społeczna, socjologia, dziennikarstwo, marketing polityczny, a także wszystkim, którzy po prostu interesują się jakością wzajemnych relacji polityki i komunikacji, w tym komunikacji masowej, dokonującej się za pośrednictwem i przy udziale środków masowego przekazu.

Informacje dodatkowe o Komunikacja polityczna. Koncepcje teoretyczne i wyniki badań empirycznych na temat mediów masowych w polityce:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Data wydania: b.d
Kategoria: Polityka
ISBN: 978-83-233-2185-9

Kup książkę Komunikacja polityczna. Koncepcje teoretyczne i wyniki badań empirycznych na temat mediów masowych w polityce

Komunikacja polityczna. Koncepcje teoretyczne i wyniki badań empirycznych na temat mediów masowych w polityce - opinie o książce