Kosmetologia pielęgnacyjna i lekarska

Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 9788320036206
Dodał/a książkę:Magdalena Galiczek-Krempa
Recenzja - Kosmetologia pielęgnacyjna i lekarska
Książka jest poświęcona kosmetologii stosowanej - zasadom pielęgnacji codziennej skóry i zasadom pielęgnacji profesjonalnej w gabinecie kosmetycznym. Jest to pierwsza polska publikacji z tej dziedziny. Zawiera podstawy kosmetologii, omówienie najczęstszych chorób dermatologicznych oraz zarys dermatologii estetycznej. Odbiorcami jej będą studenci kosmetologii, kosmetolodzy licencjaci, kosmetyczki, lekarze zajmujący się medycyną estetyczną oraz dermatolodzy prowadzący gabinety o kierunkach estetycznych.
Recenzja
redaktor Linia koment
Na półkach:

„Kosmetologia pielęgnacyjna i lekarska” pod redakcją Marii Noszczyk to znakomita, bardzo rzetelnie napisana publikacja, której autorzy znakomicie potrafili połączyć wiadomości teoretyczne z informacjami praktycznymi. Trzeba jednak zaznaczyć, że to propozycja przeznaczona dla profesjonalistów – zarówno dla studentów kierunków medycznych, którzy w przyszłości pragną związać się z dermatologią i medycyną estetyczną, ale też dla praktyków pracujących w zakładach kosmetycznych

Okładka - Kosmetologia pielęgnacyjna i lekarska Pacjent na oddziale psychiatrycznym. Wskazówki praktyczne
Michael Casher, Joshua Bess
Okładka - Kosmetologia pielęgnacyjna i lekarska Chemia w domu i twoje zdrowie
dr. Andrzej Korsak
Okładka - Kosmetologia pielęgnacyjna i lekarska IT w edukacji
Jacek Ścibor redaktor naczelny
Okładka - Kosmetologia pielęgnacyjna i lekarska Lekcja religii 13. Modlitwa. Książka z płytą DVD
Aleksandra Bałoniak, Mikołaj Foks
Okładka - Kosmetologia pielęgnacyjna i lekarska Żaden z nas nie powróci