Opis ksiązki
Kup Teraz

Kosmiczne Podróże

Ocena ( 0 )
Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2008-08-18
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788392222927
Liczba stron: 284
Dodał/a książkę:andrzej0791
Ta książka to fascynująca podróż poza granice ciała, czasu i przestrzeni, w której przewodnikami są Rosalind McKnight oraz Robert Monroe. Pod opieką i przewodnictwem Niewidocznych Pomocników odkryjesz wielowymiarowy aspekt ludzkiej duszy, a nawet odwiedzisz statki UFO orbitujące wokół Ziemi, wylądujesz na Księżycu czy też odbędziesz podróż w czasie do roku 3000!

Odkrywcy (z ang. explorers) to odważni międzywymiarowi podróżnicy. Jednym z nich jest Rosie McKnight. Zgłębiała ona rozległe obszary niefizycznych świadomości. Wraz ze sławnym badaczem zjawiska opuszczania ciała fizycznego (z ang. out of body experience), Robertem Monroe, uczestniczyła w serii badań, które pomogły w znacznej mierze zrozumieć ludzką świadomość oraz wykazać, że jesteśmy czymś więcej niż naszymi fizycznymi ciałami. Wiele relacji z tych pionierskich sesji zaprezentowano z pełną dokładnością w niniejszej książce, ponieważ były rejestrowane.

Dzięki tym badaniom uzyskasz niezbędne informacje o: funkcjonowaniu pozaludzkich systemów energii; nawiązywaniu interakcji z wysoce rozwiniętymi istotami; koncepcjach związanych z wielowymiarowością wszechświata, życiem po śmierci i wymiarach zwierzęcych; naturze uzdrawiania i przewodnictwa.

„Dzięki odwadze Rosie McKnight i innych odkrywców z Instytutu Monroe’a uzyskaliśmy czystość wglądu i poczucie ogromu tego, co znajduje się poza naszym codziennym życiem”. – Laurie Monroe we wstępie
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów