Opis ksiązki
Kup Teraz

Kraul metodą Total Immersion

Ocena ( 0 )
Wydawnictwo: Buk Rower
Data wydania: 2006
Kategoria: Poradniki
ISBN: 83-920107-5-2
Liczba stron: 284
Dodał/a książkę:Sławomir Krempa
W 1996 roku Terry Laughlin wydał na amerykańskim rynku książkę pod tym tytułem „Total Immersion”. Oto jak pisze o jej sukcesie:
„W ciągu paru miesięcy, bez specjalnego nagłośnienia i promocji, książka stała się światowym bestsellerem wśród książek poświęconych pływaniu. Dlaczego? Każdy, kto ją przeczytał, natychmiast zaczynał czerpać z pływania więcej przyjemności i pływał lepiej. Czytelnicy wreszcie pojmowali, co tak naprawdę jest ważne w pływaniu. Po raz pierwszy zaczynali robić ciągłe i stałe postępy”.
Po kolejnych ośmiu latach system został dopracowany w najmniejszych detalach i uzupełniony, poprawione wydanie książki ponownie trafiło na rynek.
Właśnie to wydanie przygotowało dla polskich czytelników Wydawnictwo Buk Rower i pragnie przekazać je w ręce entuzjastów pływania w naszym kraju.


Książka „Kraul metodą Total Immersion” napisana jest w sposób prosty, łatwy, przystępny. Rozdział po rozdziale autor wyjaśnia czytelnikowi założenia swojej metody, potem podaje proste ćwiczenia, dzięki którym każdy może przyswoić sobie nową technikę wpływania, w końcu wykłada założenia zaawansowanego treningu – dla tych, którzy chcą osiągać sukcesy sportowe, ale również i dla tych, którzy na basen przychodzą dla czystej przyjemności lub zrzucenia kilogramów.
Terry Laughlin przekonuje, że „Kraul metodą Total Immersion” jest nie tylko dla zawodników, ale przede wszystkim dla zwykłych „niedzielnych” pływaków. Dzięki „Kraulowi metodą Total Immersion” będą oni pływać szybciej i efektywniej, mniejszym nakładem pracy. Pływanie przestanie być żmudnym przedzieraniem się przez wodę, a stanie się przyjemnym, dającym satysfakcję zajęciem. Nawet ktoś, kto nigdy wcześniej nie pływał choćby amatorsko – z pewnością zrozumie założenia metody i odniesie sukces – samego siebie nauczy pływać szybciej, ładniej, efektywniej i mniejszym nakładem pracy.
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
andr Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
Okładka - Kraul metodą Total Immersion Przewodnik po bieganiu ultra
Koerner Hal, Chase Adam W.
Okładka - Kraul metodą Total Immersion PaleoDieta dla sportowców
Loren Cordain, Joe Friel
Okładka - Kraul metodą Total Immersion Pływanie dla każdego
Terry Laughlin
Okładka - Kraul metodą Total Immersion Co w prawie piszczy
Szubzda Krzysztof
Okładka - Kraul metodą Total Immersion Zinn i sztuka serwisowania roweru górskiego
Lennard Zinn
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów