Krecik Feliks i jego przygody

Krecik Feliks przybywa do wszystkich dzieci, aby opowiedzieć im swoje wesołe przygody. Naszemu niesfornemu krecikowi i jego przyjaciołom wciąż przytrafiają się zabawne sytuacje. Niekiedy ta gromadka wpada także w małe lub większe kłopoty i kłopotki, ale zawsze wychodzi z nich... obronną łapką, przecież może liczyć na pomoc dorosłych, na cenne rady mamy i taty. Przedstawiamy pełne humoru i ciepła przygody sympatycznych zwierzątek.
Ulubione historyjki dzieci czekają na naszych Małych Czytelników.

Odbiorcy:
– dzieci, które z prawdziwą radością poznawać będą historyjki o sympatycznym kreciku Feliksie i jego przyjaciołach.
– rodzice, którzy podarują dzieciom ciekawą, pełną ciepła i humoru książkę.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– to zbiorek ciepłych, pogodnych opowiastek, które nie tylko podobają się dzieciom, ale i uczą je odnajdywania się w rozmaitych sytuacjach życia codziennego.
– pogodna treść oraz urocze ilustracje sprawiają, że wesołe historyjki o kreciku Feliksie staną się ulubioną lekturą wszystkich dzieci.
– pięknie wydana, bogato zdobiona, okaże się niepowtarzalnym prezentem dla każdego malucha.

Informacje dodatkowe o Krecik Feliks i jego przygody:

Krecik Feliks i jego przygody - opinie o książce

Dzieje Apostolskie, Listy, Apokalipsa
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Dzieje Apostolskie, Listy, Apokalipsa

"Liczę z realizatorem Jarosławem Ziemblą minuty nagrania i komputer pokazuje nam, że mamy około sześćset dziesięć minut narracji. Co w tym momencie...

Język hiszpański na co dzień. Rozmówki polsko-hiszpańskie. Mini kurs językowy
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Język hiszpański na co dzień. Rozmówki polsko-hiszpańskie. Mini kurs językowy

Język hiszpański na co dzień to rozmówki i mini kurs językowy przeznaczony dla osób chcących poznać podstawy języka hiszpańskiego. Kurs obejmuje zasób...

Forget Me Not
Julie Soto