Krew Aniołów

"Elena Deveraux, zawodowy łowca wampirów, zostaje wynajęta przez wzbudzającego powszechny respekt archanioła Rafaela. Jednak tym razem jej celem nie staje się zbłąkany wampir... lecz zbuntowany archanioł. Zlecenie zawiedzie łowczynię w sam środek masakry, jakiej nie oglądała nawet w najgorszych koszmarach i doprowadzi ją do granic pożądania. Równie łatwo może zginąć z ręki śmiertelnie groźnego przeciwnika, jak i od uwodzicielskiego dotyku Rafaela. Co dla anioła jest tylko zabawą, śmiertelnika może kosztować życie Nalini Singh wprowadza czytelników do swego fascynującego świata, pełnego pięknych istot i żądzy krwi, w którym aniołowie żelazną ręką kontrolują wampirzą społeczność.. "

Informacje dodatkowe o Krew Aniołów:

Krew Aniołów - opinie o książce

Avatar użytkownika - Flusz
Flusz
Przeczytane:2017-06-16, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki - 2017,
Ta książka to było dokładnie to czego potrzebowałam. Ciekawy wątek kryminalny osadzony w świecie istot paranormalnych z dodatkiem romansu. Główne postacie: Elena - łowczyni gildii i Rafael - archanioł Nowego Jorku, od razu dające się lubić, mimo swoich (licznych) wad. Naprawdę nie wiem, co jest w tych męskich imionach rozpoczynających się od "R". To już któraś z książek, które czytam gdzie główny bohater mający imię zaczynające się od tej litery, tak bardzo przypada mi do gustu... Od samego początku, kibicowałam powoli rodzącej się relacji między Eleną, a Rafaelem. Na całe szczęście autorka wie jak budować napięcie. I przez takie prowadzenie akcji nie mogę czytać tego typu książek w miejscach publicznych.... Były sceny gdzie chemia między tą dwójką była tak potężna, że czytając to musiałam wyglądać jak psychopatka uśmiechająca się pod nosem ;) Na szczęście książka nie była typowym romansidłem, a raczej rodzajem literatury przygodowej, bo jednak głównym wątkiem było polowanie na zwyrodniałego archanioła. Podsumowując - nie jest to literatura górnych lotów, ale wątek, postacie, no i samo zakończenie pierwszej części, obiecują równie mile spędzony czas przy kolejnych tomach.
Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2015-04-08, Ocena: 6, Przeczytałam, fantastyka, SF,
Elena jako urodzony łowca wampirów zaczyna na zlecenie archanioła Rafaela polować na jednego z jego pobratymców tzw. Anioła Krwi. Do tego między Rafaelem i Eleną rodzi się uczucie, co w dziwny sposób wpływa na samego Rafaela. Książka wciąga od pierwszej strony miłośników tego gatunku, a sam opis z tyłu książki jest odzwierciedleniem samego tekstu.
Avatar użytkownika - PinkMiracle
PinkMiracle
Przeczytane:2014-11-06, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2014, Mam,
Bez wątpienia jest to kolejna z najlepszych książek jakie czytałam. Wśród wszystkich pozycji o tym samym schemacie i tą samą przewidywalnością, ta jest po prostu niesamowita. Ma w sobie wszystko co książka powinna mieć. Dobrze opisanych bohaterów, którzy różnią się od siebie swoim własnym charakterem, ciekawe opisy, dużo akcji, jak również sceny erotyczne, których autorka nam nie zaoszczędziła. Bardzo spodobała mi się historia. Niby taka jak reszta, ale przyciąga uwagę, za co wylądowała na mojej półce z książkami. Elena, główna bohaterka, zaskarbiła sobie moją sympatię swoim interesującym charakterem. Razem z Rafaelem tworzą niezwykłą parę, przyciągają się jak dwa magnesy i w sumie to mnie najbardziej ekscytowało w całej książce. Raz się odpychali, raz przyciągali. Główna bohaterka ma silną osobowość i charakter dzięki czemu nie jest kolejną kukiełką w książce, tak jak Bella ze Zmierzchu, która swoją postawą ochrony wszystkich działała mi na nerwy. Oprócz głównych bohaterów również postacie poboczne zyskały mój sentyment. W książce jest dużo słownych przepychanek, walki wręcz, erotyczności i śmiechu. I są oczywiście wampiry i anioły, co dają nam świetny paranormal romance. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że polecam książkę, a nawet namawiam do przeczytania, bo naprawdę warto.
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2014-09-17,
Książkę czyta się naprawdę szybko. Trochę nuży mnie ciągłe czytanie o tym jaki to on jest wspaniały, ona odważna... i o tym jak rodzi się miłość gdzie ona przez całą książkę mówi "nigdy w życiu z nim nie będę, nie z tym aroganckim sukinsynem", a on "intrygująca osoba, będę się nią bawił, aż mnie pokocha". No może tu nie było tak, ale w 95 procentach schemat niczym nie różni się od reszty książek. Nie zmienia to faktu, że historia jest ciekawa i ciekawie opisana. Bohaterowie (wszyscy bez wyjątku) są bardzo wyraziści. Świetna pozycja na lato. Polecam!
Avatar użytkownika - Tula
Tula
Ocena: 6, Czytam,
Ta książka wciągnęła mnie do tego stopnia, że przeczytałam ja po raz drugi, co zdarza się sporadycznie.

Przyznam, że książka jest naprawdę wciągająca. Może dlatego, że jest tu wszystko co lubię.

Elena jest łowczynią Gildii. Jej celem są wampiry. Ale w sumie tylko te, które sprawiają problemy. I jest dobra w tym co robi. Oczywiście jak każdy taki bohater ma swoje demony. A teraz otrzymuje bardzo szczególne zadanie. Musi odnaleźć archanioła, który przeszedł na ciemną stronę Mocy. Żeby było ciekawiej to jej zleceniodawcą jest równie niebezpieczny archanioł, który zaczyna mieć na jej punkcie obsesję. A smacznym dodatkiem są wampiry.

Tak jak pisałam książka jest bardzo wciągająca. Anioły, archanioły, wampiry. Zaskoczyła mnie przedstawiona tu teoria powstania wampirów. Mianowicie mieli ich stworzyć archaniołowie. Zresztą nawet oni nie są przedstawieni zbyt pozytywnie. Są jedynie boskimi istotami, egoistami, które z kolejnymi stuleciami popadają w szaleństwo. Ale Raphael jeszcze taki nie jest. Jeszcze ma ludzkie odczucia. Ellie wbrew samej sobie poddaje się wpływowi archanioła.

Sama opowieść jest trochę oklepana. Ale autorka  rewelacyjnie maluje słowem. Świetnie oddaje magnetyzm i erotyczne napięcie między głównymi bohaterami. No i ich wewnętrzną przemianę. Zakończenie wymiata. Tego na pewno się nie spodziewałam. Biorę się za kolejny tom.

Avatar użytkownika - damonowa
Przeczytane:2013-04-19, Przeczytałem,
Play of Passion
Nalini Singh0
Okładka ksiązki - Play of Passion

In his position as tracker for the SnowDancer pack, it's up to Drew Kincaid to rein in rogue changelings who have lost control of their animal halves-...

W ogniu uczuć
Nalini Singh0
Okładka ksiązki - W ogniu uczuć

Druga część wielotomowej serii o rasie Psi i zmiennokształtnych. Przyzwyczajona do zimnej Ciszy, Faith NightStar nagle zaczyna być torturowana mrocznymi...

Forget Me Not
Julie Soto