Opis ksiązki
Kup Teraz

Kroki w nieznane - Autobiografia

Ocena ( 1 osoba )
5.0
Wydawnictwo: Natalis
Data wydania: 2012-10-11
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-60326-12-1
Liczba stron: 550
Dodał/a książkę:iwona-w
Richard Branson - angielski przedsiębiorca, twórca jednej z najlepiej rozpoznawanych marek na świecie - Virgin, to postać niezwykła. Jest nie tylko utalentowanym biznesmenem, o którym mówi się, że wszystko, czego się dotknie, zamienia się w złoto, ale również człowiekiem pełnym pasji, który pragnie, by w każdym podejmowanym przez niego działaniu był element zabawy i przygody. Łowca rekordów, miłośnik ekstremalnych lotów balonem na ogrzane powietrze (jako pierwszy przeleciał nim nad całym Atlantykiem, kilka lat później - przebył najdłuższy w historii baloniarstwa dystans 6700 mil, przelatując nad Pacyfikiem z Japonii do Kanady, zaś podczas próby okrążenia świata o mały włos nie stracił życia), na łodzi Virgin Atlantic Challenger II zdobył dla Wielkiej Brytanii Błękitną Wstęgę - nagrodę za przebycie Atlantyku w jak najkrótszym czasie.

Ta najnowsza, rozszerzona i uaktualniona wersja autobiografii Richarda Bransona błyskawicznie stała się światowym bestsellerem. Nic dziwnego - pełna pasji, humoru i ważnych refleksji, sprawia, że nie można się od niej oderwać.

Początkowo każde z tych indywidualnych przedsięwzięć było dla firmy krokiem w nieznane - przypominało nieco utratę dziewictwa. Ale, w przeciwieństwie do utraty dziewictwa, takie kroki możesz podejmować wielokrotnie, za każdym razem wchodząc w zupełnie inny świat. I tego właśnie zawsze chciałem dla Virgin. I nigdy bym tego nie zmienił. - Richard Branson
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
Booko24 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-01-24, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem, 52 książki 2014,Mam,
Książka ciekawa, interesująca, ubarwiona poczuciem humoru, a przede wszystkim inspirująca. Historia Bransona może dla wielu okazać się niesamowita, jednakże w pełni jest ona oparta na faktach. Charakterystyczną cechą brytyjskiego biznesmena jest łatwość w podejmowaniu decyzji. W momencie gdy Branson wpadł na jakiś pomysł, nie zastanawiał się nad nim przesadnie długo lecz od razu zabierał się za jego realizację. Przyznam szczerze, dla mnie jest to cecha godna naśladowania, dodatkowo zaraża pozytywnym myśleniem.
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
ja_rus Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów