Królowe życia i król

Nowe wydanie bestsellerowej książki „Królowe życia” kierujemy zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Każdy z nas ma potrzebę zmian.

W kolejnym wydaniu pojawią się, obok dotychczasowych opowieści, nowe historie kobiet, które spotkała w swojej pracy autorka. Skoro mamy nowe królowe życia, pojawi się i król. Czy z równym powodzeniem, jak kobiety, odnajdzie w sobie siłę, by założyć na głowę koronę życia?

Królowe i królowie życia lubią siebie, przekuwają niepowodzenia w sukcesy i są dumni ze swojego życia. Nie starają się zadowolić wszystkich. Wiedzą, że to niemożliwe.

Ta książka to zbiór historii o tym, jak znaleźć siłę w sobie samym - opowieści o tych, którzy zostali królowymi i królami życia. Mimo trudnego dzieciństwa, problemów małżeńskich, nałogów – bo nie ma kryzysów nie do zwalczenia.

Informacje dodatkowe o Królowe życia i król:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2015-02-25
Kategoria: Publicystyka
Tłumaczenie: brak

Kup książkę Królowe życia i król

Królowe życia i król - opinie o książce

Kolejna książka od Katarzyny Miller.

Zbiór historii kobiet, które z ciężkich chwil w swoim życiu wyciągnęły siłę. Ok, pojawia się tam również jeden mężczyzna 😉

Krótko i treściwie przytoczone, przełomowe momenty głównych bohaterów. Warto przeczytać.

Nic nigdy nie jest przesądzone. Zawsze jest szansa, aby wziąć życie w swoje ręce i zostać jego Królową lub Królem.

Do chwycenia w jeden wieczór.

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller
Katarzyna Miller0
Okładka ksiązki - Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju. Każdy nowy rok, to symboliczny nowy początek. Jeśli otworzysz się na zmiany - może być on lepszy....

Nie bój się życia
Katarzyna Miller0
Okładka ksiązki - Nie bój się życia

Cieszące się wielką popularnością felietony "Nie bój się życia" publikowane były na łamach miesięcznika "Zwierciadło". W pierwszym z nich autorka...