Kroniki Akaszy Jedyna Prawdziwa Miłość

Data wydania: 2016-05-04
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
ISBN: 978837649-108-0
Dodał/a książkę:ajrin
Kroniki Akaszy, Jedyna Prawdziwa Miłość - opis produktu: Znajdź odpowiedzi na swoje życiowe pytania Kroniki Akaszy są źródłem wiedzy, mądrości i bezwarunkowej miłości. Naucz się z nich korzystać, a znajdziesz odpowiedzi, których poszukujesz. Uzdrowienie, za którym tęsknisz, a zarazem wszechobejmująca miłość doprowadzą cię do rozkwitu. Metoda Gabrielle Orr czyni dostęp do Kronik Akaszy tak prostym, jak nigdy dotąd. Za pomocą medytacji i specjalnych ćwiczeń otrzymasz wgląd w uniwersalną pamięć świata i doświadczysz zdumiewających rzeczy. Życiową misją Gabrielle Orr jest niesienie pomocy innym w rozwoju osobistym, prowadzi także nieustanne badania nad zdolnościami uzdrawiania wspomaganymi przez Kroniki Akaszy. `Zgłębiałam wiele metod uzdrawiania. Najbardziej urzekła mnie nieustająca i bezwarunkowa miłość, której doświadczam w trakcie połączenia z Kronikami Akaszy.` `Księgi Akaszy są sferą, w której pojęcie Jedności autentycznie dotyka naszych serc. To miejsce, gdzie przechodzimy od wiedzy, że jesteśmy połączeni z Wszechświatem, do odczucia tej prawdy w naszym wnętrzu.` `Kroniki Akaszy są trwałym zapisem wszystkiego, co się dzieje i co się kiedykolwiek wydarzyło w przestrzeni i czasie` - Ervin Laszko.