Kruche szczęście

Każde małżeństwo ma trzy historie: historię męża, żony oraz tę, którą tworzą razem.

Kyra i David Winter są małżeństwem z dziesięcioletnim stażem. Mają piękny dom, ustabilizowane życie zawodowe i pięcioletniego syna Michaela. Jednak ze względu na skomplikowane doświadczenia, z czasów gdy nie byli jeszcze małżeństwem, Kyra i David obawiają się o trwałość swego szczęścia. Wszyscy postrzegają Winterów jako nadopiekuńczych rodziców. Oni sami uważają swoje lęki za w pełni uzasadnione. I rzeczywiście, pewnego letniego dnia Michael znika bez śladu. Pytanie brzmi: demony czyjej przeszłości upomniały się o chłopca?

Chcąc odnaleźć Michaela, Winterowie cofają się pamięcią do zdarzeń, które mogły doprowadzić do rodzinnej tragedii, odsłaniając jeden po drugim skrzętnie skrywane sekrety. Odkrywają też, że nie jest jeszcze za późno na stworzenie wymarzonej rodziny.

Informacje dodatkowe o Kruche szczęście:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2012-08-21
ISBN: 978-83-7839-269-9

Kup książkę Kruche szczęście

Kruche szczęście - opinie o książce

Avatar użytkownika - helena610
helena610
Przeczytane:2014-08-02, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki (2014),
Wzruszająca! To chyba najlepsze słowo na opisanie tej książki tak na gorąco. Myślę, że zapamiętam ją na długo.
Avatar użytkownika - anka920
anka920
Przeczytane:2016-03-01, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2016, 52 książki 2016, Mam,
Książka zaczyna się mocnym akcentem, a mianowicie porwaniem dziecka. Przez wszystkie rozdziały powoli dowiadujemy się o przeszłości jego rodziców, starając się dociec, kto mógłby stać za tym porwaniem. Ojcu dziecka wydaje się, że zna odpowiedź na to pytanie jednak czy aby na pewno? Czy małżeństwo wie o sobie wszystko? O swojej przeszłości? Bardzo wciągająca opowieść o różnych obliczach miłości.
Avatar użytkownika - Iszka
Iszka