Krwawnik. Opowiadania z pozornie martwej strefy

Krwawnik jest zbiorem opowiadań grozy, które zostały wyróżnione w HALLOWEENOWYM konkursie organizowanym przez portal kostnica.com.pl.

Czytelnicy portalu wybrali wtedy dwanaście opowiadań dziesięciu autorów, które znalazły się w KRWAWNIKU.

Premiera antologii przewidziana jest na początek kwietnia a wśród autorów będzie można spotkać znane już nazwiska z rodzimej sceny horroru jak i debiutantów. KRWAWNIK OPOWIADANIA Z POZORNIE MARTWEJ STREFY nie jest lekturą dla wszystkich, gdyż jest to dawka 100% horroru przeznaczonego tylko dla dorosłych czytelników i raczej o mocnych nerwach i odpornych żołądkach ;)

BRZYTWA - Tomasz Czarny CHŁOPSKI LAS - Paulina J. Król HISTORIA EDWINA - Bartosz Słowiński JESIENNA MUZYKA - Maciej Lewandowski KAT - Łukasz Radecki MORA - Patryk Hirsekorn NA DRUGIE MI JOLA - Natalia Golik NIE MOJA BAJKA - Krzysztof Pakuła POSSESION - Tomasz MordumX Siwiec SATELLITE 15 - Łukasz Radecki ULTIMATUM - Paulina J. Król ZAGADKA NIEŚMIERTELNOŚCI - Beata Smółkowska

Informacje dodatkowe o Krwawnik. Opowiadania z pozornie martwej strefy:

Krwawnik. Opowiadania z pozornie martwej strefy - opinie o książce

Opowieści naszych dni t. 1
Antologia 0
Okładka ksiązki - Opowieści naszych dni t. 1

,,Opowieści naszych dni" to złożona z dziesięciu opowiadań antologia literacka napisana przez ludzi, dla których słowo ma uniwersalne, niezmienne...

Antologia0
Okładka ksiązki - Dzikie rośliny jadalne - zapomniany potencjał przyrody, materiały z konferencji Przemyśl-Bolestraszyce, 13 września 2007 r.

Książka ta jest pokłosiem konferencji na temat dzikich roślin jadalnych, która odbyła się w Arboretum w Bolestraszycach w roku 2007. Książka jest zbiorowym...