Księga bez tytułu. Audiobook

ISBN: 978-83-247-1540-4
Czas trwania: 13 godz.20 min
Czyta: Artur Barciś
Dodał/a książkę:Magdalena Galiczek-Krempa

„Ci, którzy przeczytają tę książkę, mogą nigdy więcej nie ujrzeć światła dziennego...” - przestrzega tajemniczy autor zdumiewającej „ Księgi bez tytułu”. Ci, którzy jej wysłuchają w brawurowej, przewrotnej interpretacji Artura Barcisia, mogą liczyć na dodatkowe atrakcje! Niesamowita atmosfera Księgi wciąga czytelnika, strasząc, śmiesząc i wzruszając tak, że zapomni o tym, co ma do zrobienia... Zatem witajcie w Santa Mondega, dziwnym miasteczku, po którym krążą jeszcze dziwniejsze postaci. Wszyscy tu chcą zdobyć „Oko Księżyca” – kamień o magicznej mocy, ukradziony z egzotycznego klasztoru. Świat ulegnie katastrofie, jeśli posiądzie go Władca Ciemności. Ale kto nim jest? "Czytam dużo książek, ale takiej jeszcze nie czytałem. Coś niesamowitego. Prawdę mówiąc, to ja też chyba powinienem pozostać anonimowy. Dla własnego bezpieczeństwa..." (Artur Barciś)

RoT plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-01-10, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
jedna z najlepszych książek jakie miałem w rękach.
szczerze polecam!
Shatti plusminus Linia koment
Przeczytane:2012-01-04, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Coś, do czego chce się wracać.
kropka27 plusminus Linia koment
Przeczytane:2011-07-11, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Czyta sie ekspresowo,moze mniej przyjemnie dla osob wrażliwych,ale i tak jest delikatniejsza niz jej druga czesc "Oko ksiezyca" Czarny humor-bardzo dobry z reszta,szczególowe i brutalne opisy,jak i hurtowa ilosc wulgaryzmow sprawiaja,ze ksiazka jest bardzo mocna,ale nie odrzucajaca.,pzreciwnie watki sa tak rozwiniete,ze trudno domyslic sie konca i z kolejna ciekawoscia przerzucasz strone.
RattyAdalan plusminus Linia koment
Przeczytane:2011-01-07, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Książka pełna czarnego humoru, zwariowanych bohaterów i nieprzewidywalnych zdarzeń. Wciąga od pierwszych stron, czaruję mroczną i tajemniczą postacią, zabijaki nad zabijakami i wielbiciela mocnych trunków Bourbona Kida.
Jednak jest jeden haczyk, kto przeczyta "Księgę bez tytułu", może już nigdy nie ujrzeć światła słonecznego. O czym ostrzega sam autor. Chcesz się przekonać? Sprawdzić to na własnej skurze? Sięgnij po tę książkę. Lecz czy na pewno masz w sobie tyle odwagi?
SenSibeL plusminus Linia koment
Przeczytane:2010-05-10, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Z cytatem przewodnim śmiało się zgadzam bo i z trudem uszłam z życiem :)
Piękna wizualnie a i nudzić się przy niej nie sposób gdyż akcja zwrotna i zawiła.
kamkap plusminus Linia koment
Przeczytane:, Ocena: 5, Na półkach:
Bardzo fajna pełna satyry książka. Bardzo mi się podobała.
Eliszeba Linia koment
Ocena: 4, Na półkach: Chcę przeczytać,Wysłuchane,