Opis ksiązki
Kup Teraz

Księga związków, podrywu i seksu dla kobiet

Ocena ( 2 osoby )
5.0
Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2013-01-21
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-246-3638-9
Liczba stron: 280
Dodał/a książkę:czytam
Czy prawdziwa miłość istnieje?

Czy wierzysz, że spotkasz wymarzonego rycerza, który zawładnie Twoim sercem i pozwoli Ci poczuć się najpiękniejszą księżniczką? Czy pragniesz namiętności, a jednocześnie poczucia bezpieczeństwa? Ileż to razy próbowałaś osiągnąć ten cel - nawiązać kontakt, zafascynować… i w końcu uwieść! Jednak im bardziej się starałaś, tym częściej spotykałaś się z obojętnością lub odmową, a mężczyzna Twoich marzeń wiązał się z głupią lalką. Czas wreszcie dowiedzieć się, co robisz źle i jak najszybciej to zmienić.

Jeśli myślisz, że nigdy nie uda Ci się odnaleźć właściwej drogi do serca odpowiedniego faceta i już na zawsze zostaniesz w lesie straconych szans - dobrze trafiłaś! Ta książka pozwoli Ci spojrzeć na mężczyzn z zupełnie nowej perspektywy. Jak myślą i działają? Jakie mają oczekiwania w relacjach z kobietami? Jakie kobiety ich pociągają? Dlaczego tak ważne są dla nich wizualne oraz fizyczne aspekty związku? Dlaczego nie chcą Cię słuchać? I co należy zrobić, by stać się gwiazdą, która przyciągnie tego jedynego?

Dlaczego niektóre kobiety potrafią odnaleźć i rozkochać w sobie wspaniałego faceta, a inne nie?

Tu znajdziesz 100% odpowiedzi na to pytanie. Dzięki temu niezwykłemu przewodnikowi możesz szybko stać się pewną siebie, seksowną, kochającą swoje ciało, pasjonującą kobietą. Trzymasz właśnie w rękach największe na świecie kompendium wiedzy na temat relacji damsko-męskich. Czy odważysz się powiedzieć „TAK!” i już w ciągu kilku tygodni stać się kobietą, którą zawsze chciałaś być?

Pewność siebie i akceptacja własnego ciała, czyli konieczna zmiana podejścia.
Rozpoznawanie rycerza na białym koniu, czyli jak zwabić wojownika, a nie giermka.
Tworzenie wspaniałego związku, czyli jak sprawić, byś czuła się piękna, doceniana, kochana i słuchana.
Doprowadzanie mężczyzny do ekstazy na dziesiątki sposobów, czyli wypróbuj nowe pomysły.
Krótki kurs psychologii, czyli dlaczego faceci są tacy zarozumiali i nie potrafią Cię wysłuchać.
Bariery, czyli co dotychczas uniemożliwiało Ci znalezienie tego jedynego.
Niekończąca się przygoda, czyli jak ożywić i pielęgnować związek.

Znajdź rycerza… zanim ktoś sprzątnie Ci go sprzed nosa!
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
godmyt plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-02-01, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Lektura obowiązkowa!!!:D
Książkę polecam wszystkim kobietom- tym młodszym i tym starszym- każda znajdzie coś dla siebie- jestem przekonana!
Co więcej? Panowie- Autorzy według mnie spisali się na medal! Książka przepełniona profesjonalnymi uwagami, utrzymana w tak pozytywnym tonie, że ma się wrażenie jakby rozmawiało się z najlepszą kumpelą. Częściowo wiedza prezentowana w książce jest powszechnie znana, ale sposób jej "podania" jest tak lekki i przekonujący, że książka tylko na tym zyskuje, tym bardziej, że wzbogacona jest sporą porcją informacji, które będą prawdziwymi "świeżynkami" dla każdej kobiety. Autorzy podsuwają wiele cennych uwag, zdradzają nieco z typowo męskiego spojrzenia na świat i na kobiety. Dodatkowy ukłon za rozdział pt. pewność siebie- dziś tak wiele kobiet ma z tym problem.

Krótko mówiąc... to książka, którą powinna przeczytać każda z nas:)Lektura obowiązkowa!Zamykając ją... uśmiechniesz się do samej siebie:)
Idealna na prezent. Polecam- tchnie optymizmem.

Aż ciekawa jestem wersji dla panów;)
figlarna24 plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-04-27, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2013,

My kobiety często powtarzamy " z mężczyzną źle, bez  niego jeszcze gorzej". Więc jak to naprawdę jest?


Jak to się dzieję, że kobieta i mężczyzna, istoty, które różnią się budową ciała, mózgu, zainteresowaniami, cechami charakteru , a tak do siebie ciągną ? I , co należy zrobić, aby kobieta przyciągała, rozumiała i tworzyła udaną relację z mężczyzną? Tego wszystkiego dowiecie się z poradnika , a raczej z opisu charakterystyki, podejścia do życia, związku i relacji damsko- męskich  dwóch panów - Krzysztofa Króla oraz Jana Gajosa.


Panowie swoim poradnikiem pragnęli przybliżyć paniom sylwetki (w każdym wymiarze , nie tylko fizycznym oczywiście) mężczyzn, którzy już z nami są, ale i tych , którzy mogą być potencjalnym kandydatem na naszego partnera, męża, przyjaciela czy ojca naszych dzieci.


Pierwsze rozdziały są standardową wiedzą, którą każda kobieta zna. Czyli, że mężczyźni są wzrokowcami, podziwiają i zwracają szczególną uwagę na kobiecy wygląd, jej krągłości, mowę ciała i pewność siebie. Autorzy dają dobre rady kobietą , co robić, zmienić, by zaczęli nami się interesować panowie. Jako feministce trochę mnie irytowała ta część, bo czyż trzeba "namawiać" kobietę m.in. do operacji plastycznych, by zadowolić oczy typowych samców?


Ale im dalej brnęłam w lekturę tym coraz bardziej mnie się podobała, a nawet śmieszyła. Tak , tak śmieszyła, bo autorzy dalej poruszali tematy bardzo życiowe, ale czynili to zabawnym, prostym i pełnym humoru stylem.


Panie, które będą czytały ten poradnik mogą się dowiedzieć np. czemu mężczyźni chodzą samotnie do toalety, kiedy my kobiety często chodzimy z koleżanką, bądź idziemy same, a wychodzimy z nową znajomą. Dowiemy się również , że gdy kobieta uwielbia robić zakupy i często po zakupowym maratonie nic do domu nie przyniesie, ale czuje się świetnie i zrelaksowana, a mężczyźni są umordowani, poirytowani i mają już wszystkiego dość. Ale czemu tak jest? Bo mózg mężczyzn jest nastawiony na proces tunelowy, czyli mężczyzna nie ogarnia powierzchni sklepu i rozstawienia produktów. Przyznacie, że faceci zazwyczaj wysłani po zakupy biorą  co im się w oczy rzuci i często zapominają o tych sprawunkach, o które ich prosiliśmy. Faceci widzą tylko to, co jest po linii prostej- pkt. A -pkt. B.


A może chcecie może wiedzieć czemu panowie potrafią zapamiętać mnóstwo sprośnych kawałów, a nie potrafią zapamiętać daty naszych urodzin? Albo dlaczego uwielbiają bekać?


Król jak i Gajos moim zdaniem bardzo trafnie opisali facetów, ale w końcu opisywali siebie, bo kto zna lepiej naturę mężczyzny niż on sam. Ile razy słyszałam od męża ile można rozmawiać przez telefon ? I dokładnie tym się również różnimy . Kobiety wg naukowych badań mają w mózgu kilka miejsc odpowiedzialnych za mowę. Mamy lepiej wykształcone połączenia między półkulami, gdzie mężczyźni mają tylko jeden punkt , który odpowiada za ich słownictwo i elokwencje. My kobiety możemy słuchać, pisać, rozmawiać i jeszcze oglądać , a mężczyzna jest jednozadaniowy w jednym momencie, więc drogie panie trochę wyrozumiałości, gdy panowie np. czytają gazetę i na nasze "gadanie" się wyłączają. Taki test zrobiłam na moim synu. Idąc ulicą i pijąc soczek idzie wolniej, trzeba go "poganiać" itp.


Fajnym zagadnieniem jest sposób na rozładowanie stresu przez obie płcie. Zestresowani panowie częściej piją alkohol albo najeżdżają inne kraje. Zestresowane kobiety jedzą czekoladę i najeżdżają centra handlowe. Pod wpływem presji panie gadają o czymkolwiek, a panowie działają , nie myśląc o tym , co robią. Właśnie dlatego ponad 90% więźniów to faceci, a ponad 90% osób korzystających z psychologów to kobiety.


Pozycja to także porady odnośnie naszej fizyczności , metod seksualnych i opisy tego, co mężczyźni lubią w łóżku, ale to już temat na inną historię. Zaciekawieni? Poczytajcie sobie. Pobawcie się, uśmiechnijcie i zrozumcie trochę lepiej ten dziwny, nieznany i nieprzewidywalny męski świat.

andr Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów