Kuba i Buba w szpitalu

Pierwsza wizyta w szpitalu to prawdziwa przygoda. W każdej chwili ciekawość miesza się z obawami. (...) Tak naprawdę, nie ma się czego bać. Dyrektor, ordynator, lekarz czy pielęgniarka, a więc personel szpitala, robią wszystko, aby dzieci były najważniejsze, wyzdrowiały i wróciły do domu. Przypomina im o tymKarta Praw Dziecka Pacjenta, opracowana wspólnie przez Rzecznika Praw Dziecka i Rzecznika Praw Pacjenta.

Czym jest Karta Praw Dziecka Pacjenta? Jesteśmy pewni, że najlepiej wytłumaczą to Kuba i Buba - bohaterowie książki, którą oddajemy w Wasze ręce. Bliźniaki, w przystępny sposób, wyjaśnią, dlaczego warto słuchać wskazówek lekarza, do kogo zwrócić się o pomoc, kiedy ktoś bliski zachoruje, czym jest tajemnica lekarska, a także co można i czego nie można robić w szpitalu.

Kuba i Buba zdradzą Wam również najpilniej strzeżone sekrety szpitala, do którego trafili. Wspólnie przeżyjecie przygodę pełną zwrotów akcji i śmiechu. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej historii doskonale zrozumiecie, czym są prawa małego pacjenta.

Informacje dodatkowe o Kuba i Buba w szpitalu:

Wydawnictwo: Literatura
Data wydania: 2015-10-20

Kup książkę Kuba i Buba w szpitalu

Kuba i Buba w szpitalu - opinie o książce

Czy zdarza się wam słuchać audiobooki razem z dziećmi? Co jakiś czas słucham audiobooki razem z synkiem. Tym razem sięgnęliśmy po audiobook Grzegorza Kasdepke ,,Kuba i Buba w szpitalu. Czyli o prawach dziecka-pacjenta niemal wszystko.". Czytał Jarosław Boberek. Bardzo świetny głos. Doskonale interpretuje tekst.
Kuba i Buba to rodzeństwo można powiedzieć pełne szatańskich pomysłów. Co się stanie, gdy jedno z nich zachoruje i trafi do szpitala? Oni są jak małe ogniki. Tam, gdzie się pojawiają ,,wybucha pożar". Dzieci nie mają czasu na nudę. Zawsze coś wykombinują, nawet w szpitalu. Prawdziwe żywe sreberka. Przy nich można paść z wycieńczenia. Jesteście ciekawi ich przygód w szpitalu? Koniecznie wysłuchajcie lub przeczytajcie ,,Kuba i Buba w szpitalu. Czyli o prawach dziecka-pacjenta niemal wszystko.".
Autor Grzegorz Kasdepke po każdym rozdziale przedstawia prawa dziecka-pacjenta. Całkiem przydatne wiadomości.
Razem z synkiem spędziliśmy dobry czas słuchając.
Słuchając lub czytając będziecie się śmiać i dobrze bawić.
Czy znacie już Kubę i Bubę?

Bezu-bezu i spółka
Grzegorz Kasdepke0
Okładka ksiązki - Bezu-bezu i spółka

Zbiór prześmiesznych opowiadań Grzegorza Kasdepke, w których wspomina swoje pierwsze lata w szkole podstawowej. Ta książka aż kipi od absurdalnych...

Detektyw Pozytywka
Grzegorz Kasdepke0
Okładka ksiązki - Detektyw Pozytywka

Myśleliście kiedyś, co takiego na sumieniu mogą mieć wasi sąsiedzi? Jakie sekrety i ,,wykroczenia" ukrywają? Wszystkie te zagadki i tajemnice rozwiąże...