Kuchnia survivalowa bez ekwipunku. Gotowanie w terenie. Część 1

To nie tylko książka, ale stworzone z pasją narzędzie przetrwania.

Niezwykły toolbook, który wyposażyliśmy w mocny rzemień umożliwiający rozpalenie ognia - najważniejszego narzędzia w walce o przeżycie.

Ogień to ciepło, światło, ochrona przed dzikimi zwierzętami, ale także możliwość przygotowania posiłku. Co zjeść w lesie, jak przyrządzić to, co oferuje nam natura, piekąc w żarze, wykorzystując ruszt, dół ziemny lub gotując przy pomocy kamieni?

Bezcenna, sprawdzona w praktyce wiedza, która może uratować zdrowie, a nawet życie. Obudź w sobie naszą narodową zapobiegliwość i zaradność. Tylko przygotowani przetrwają!

Toolbook zawiera:

o prezentację technik gotowania w terenie (żar, dół ziemny, gotowanie kamieniami)

o przepisy kulinarne o poradnik, jak rozpalić ogień (łuk ogniowy, świder ręczny)

o opis gatunków drzew - jak i do czego je wykorzystać (rozpałka, podtrzymanie ognia, tworzenie żaru, wędzenie, itd.)

o filmy instruktażowe dostępne w aplikacji Pascal AR

o mocny rzemień, linijkę calową i centymetrową

W serii ukazały się: Przygotowani przetrwają Sztuczki survivalowe Terenowa apteczka ziołowa

Informacje dodatkowe o Kuchnia survivalowa bez ekwipunku. Gotowanie w terenie. Część 1:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2017-07-05
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Kuchnia survivalowa bez ekwipunku. Gotowanie w terenie. Część 1

Kuchnia survivalowa bez ekwipunku. Gotowanie w terenie. Część 1 - opinie o książce

Biblia dla dzieci
Okładka ksiązki - Biblia dla dzieci

Pięknie, elegancko wydana Biblia dla dzieci bez wątpienia będzie ozdobą niejednego domowego księgozbioru. Historie biblijne, opowiedziane przez Ewę Czerwińską...

Proroctwa Benedykta. Myśli, rozważania, komentarze
Okładka ksiązki - Proroctwa Benedykta. Myśli, rozważania, komentarze

Publikacja zawiera zbiór myśli, refleksji i komentarzy zmarłego papieża Benedykta XVI. Wybrane fragmenty tekstów pochodzącą z homilii wygłoszonych w czasach...