Leczenie dietą. Wygraj z Candidą!

Kochaj, gotuj zdrowo i ...wygraj z kandydozą! Tempo życia, stres i niewłaściwa dieta (nadmiar cukru!) powodują, że nasze organizmy stają się osłabione i zatrute nadmiarem przetworzonego jedzenia. Marek Zaremba radzi, jak zatrzymać ten proces, a przez zmianę nawyków żywieniowych i stylu życia oczyścić ciało i umysł.

Informacje dodatkowe o Leczenie dietą. Wygraj z Candidą!:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2016-04-13
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Leczenie dietą. Wygraj z Candidą!

Leczenie dietą. Wygraj z Candidą! - opinie o książce

Fantastyczna książka dla tych, którzy zmagają się z jelitami. Mają podejrzenie jelita drażliwego i ciągłe dolegliwości, które nie dają o sobie zapomnieć. Oprócz garści bardzo przydatnych porad, faktów i wskazówek co do rozliczenia się z Candidą znajdziesz w niej przepisy, które pomogą zaplanować dietę. Według mnie to już jedna z chorób cywilizacyjnych. Jej podłoże to pyszny cukier. Wszechobecny wszędzie. Jednak pozbycie się Candidy jest trochę bardziej skomplikowane, ale nie niemożliwe. Oprócz tego jest ona podstawą wielu innych chorób autoimmunologicznych, depresji, problemów skórnych i nieszczelności jelit. Dla mnie najbardziej wartościowa z tej tematyki jakie ostatnio czytałam. Zdecydowanie polecam! Ja na pewno sięgnę po kolejne książki z tej serii. Na mojej półce czeka jeszcze „Wzmocnij jelita” 💪