Okładka książki - Lew, Czarownica i stara szafa. Opowieści z Narnii

Lew, Czarownica i stara szafa. Opowieści z Narnii

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2005-12-11
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 9788372781758
Liczba stron: 182
Tytuł oryginału: The Lion, the Witch and the Wardrobe
Język oryginału:
Tłumaczenie: Andrzej Polkowski
Ilustracje: -
Dodał/a książkę: nektrus

Ocena: 5.2 (76 głosów)

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda walka dobra ze złem? Walka o władzę i panowanie nad światem dotyczy przeważnie tej złej strony. Dobro zawsze się mu przeciwstawia i robi co tylko może, żeby zwyciężyć. Zrobi wszystko, nawet jeśli nie obędzie się bez poświecenia życia.

 

Zagłębmy się więc w baśniowym świecie i przeżyjmy razem taką walkę. Taką walkę o lepsze jutro, które wymaga czegoś więcej niż szczęścia. Lew, Czarownica i stara szafa zaprasza nas do poznania historii magicznego świata, w którym trwa wojna. Czworo dzieci: Edmund, Zuzanna, Łucja i Piotr przypadkiem odkryją starą, zakurzoną szafę w domu profesora, która jest czymś tajemniczym. Przejdą do magicznego świata, w którym wszystko jest inne niż to, co dotychczas znali. Tam spotka ich wiele przygód, a po drodze poznają wiele ciekawych postaci. Kimś wyjątkowym okaże się Aslan. Czy uda im się wrócić z tej "magicznej szafy"?

 

Clive Staples Lewis w swojej książce przedstawił obraz walki dobra ze złem. Pokazał czym, tak naprawdę jest poświęcenie i co może zdziałać. Wspaniała historia 4 dzieci, które nagle trafiły do magicznego świata, by pomóc pokonać zło.

przesuń

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Inne książki autora
Podział ostateczny
C.S. Lewis0
Okładka ksiązki - Podział ostateczny

Książka, która swą treścią zachęca do zmiany życia na lepsze. Książka która opisuje czym jest niebo a czym piekło.Wskazuje, że warto zastanowić sie nad...

Opowieści z Narnii. Koń i jego chłopiec
C.S. Lewis0
Okładka ksiązki - Opowieści z Narnii. Koń i jego chłopiec

Pewnego razu Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja weszli do starej szafy, a stamtąd do „kraju przebudzonych zwierząt” – Narnii lwa Aslana....

Top 5 książek
Harda
Elżbieta Cherezińska
Okładka książki - Harda
Złodziejka książek
Markus Zusak
Okładka książki - Złodziejka książek
Ostatnia królowa
Gortner C.W.
Okładka książki - Ostatnia królowa
Reklamy