Liga Mistrzów. Magia futbolu

Data wydania: 2016-10-11
Kategoria: Sport
ISBN: 9788380620865
Dodał/a książkę:elibri

Barwna, bogato ilustrowana opowieść, zabierająca najmłodszych czytelników w świat europejskiego futbolu, prezentuje wszystkie zespoły i ich gwiazdy, które wystartują w kolejnej edycji piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Po przygodach z reprezentacją dla Kacpra nastał czas na Ligę Mistrzów! Jego drużyna gra w wakacyjnej ,,lidze mistrzów", ale tata i trener namawiają go, żeby bliżej zainteresował się najlepszymi rozgrywkami na Starym Kontynencie. Wszystkim, którzy tak jak Kacper kochają futbol, proponujemy wyprawę po najlepszych klubach Europy.

Razem z Kacprem poznajemy 32 drużyny biorące udział w Lidze Mistrzów w sezonie 2016/2017 - od broniącego tytułu Realu Madryt, przez największe kluby Europy - Barcelonę, Bayern, Manchester City, Juventus i PSG - po sensacyjnego mistrza Anglii Leicester City i powracającą do elity Legię Warszawa. Przedstawione są tu sylwetki największych gwiazd każdego zespołu, historia Ligi Mistrzów, rezultaty polskich klubów i graczy we wcześniejszych jej edycjach.

Szczególnie wyróżnieni zostali polscy piłkarze, którzy nigdy tak licznie nie występowali w Lidze Mistrzów. Lewandowski, Milik, Glik i Krychowiak mają ogromną szansę zostać bohaterami tych rozgrywek, ale może zabłysną też nowe futbolowe gwiazdy - Zieliński, Pazdan albo Kapustka?

Bogato ilustrowana książka wzbogacona jest terminarzem Ligi Mistrzów z miejscem na wyniki oraz planszą, na której każdy czytelnik może wpisać swoją jedenastkę marzeń.

Razem z Kacprem dajmy się porwać magii futbolu!!!