LightWave 7. Vademecum profesjonalisty

>> Strona tłumacza poświęcona książce

Dan Ablan, utytułowany animator i autor wielu książek o LightWave, publikuje swoją najlepszą pracę. Książka ta została napisana po to, abyś mógł zwiększyć szybkość i efektywność pracy z siódmą wersją programu LightWave firmy NewTek. Żadna inna pozycja nie dostarcza tylu bezcennych informacji -- zrozumiałe i ciekawe ćwiczenia zostały uzupełnione niezliczoną ilością przydatnych wskazówek i uwag. Książka, opisując najnowsze rozwiązania firmy NewTek, poszerzy i ugruntuje Twoją wiedzę na temat zagadnień, które wymieniamy niżej. Motion Designer -- animacja ubrań Modelowanie obiektów organicznych techniką SubPatch Expressions -- kontrola ruchów w złożonej animacji Motion Mixer -- animacja nieliniowa Kinematyka odwrotna -- łatwiejsza kontrola skomplikowanych postaci Technika modelowania i teksturowania w animacji architektonicznej Skelegony, kości i mapy ciężkości -- lepsza kontrola animacji Dobór parametrów kamery i oświetlenia (radiosity i caustics) Animacja cząsteczek -- dym, płyn, liście na wietrze oraz stado nietoperzy "Książki Dana Ablana są, najprościej mówiąc, niezastąpionymi przewodnikami po programie LightWave zarówno dla nowicjuszy, jak i dla doświadczonych jego użytkowników. Każde nowe wydanie zawsze umieszczamy w naszej podręcznej bibliotece, ponieważ nawet dla pomocy technicznej te książki są bardzo wartościowe lub wręcz niezastąpione." -- Chuck Baker, dyrektor ds. pomocy technicznej dla użytkowników w firmie NewTek.

Informacje dodatkowe o LightWave 7. Vademecum profesjonalisty:

Wydawnictwo: Helion