Listy do Boga

Powieść ta została zainspirowana głośnym filmem ukazującym prawdziwą historię chłopca nieuleczalnie chorego na raka mózgu. Tyler radzi sobie z chorobą, pisząc listy do Boga. To chwytająca za serce opowieść pełna miłości, triumfu i uśmiechu. Przede wszystkim jednak jest to historia o nadziei – niezależnie od okoliczności.

Informacje dodatkowe o Listy do Boga:

Listy do Boga - opinie o książce

Avatar użytkownika - kalcia1998
kalcia1998
Przeczytane:2014-11-15, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki-2014,
Przepiękna książka, która skłania do dłuższej refleksji nad swoim życiem i nad osobistym kontaktem z Bogiem. Nie sposób przy tej lekturze nie uronić żadnej łzy :)
Avatar użytkownika - agusia97
agusia97
Przeczytane:2014-05-30, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Już dawno czytaniu książki nie towarzyszyły mi takie emocje, jak właśnie przy "Listach do Boga". Wydawać by się mogło, że historia oklepana: chory na raka chłopiec, właściwie dziecko, niemogąca się pogodzić ze stratą matka, starszy brat, który się buntuję. Ale w tej historii do głosu dochodzi jeszcze jedna 'postać'. Bóg. A właściwie wiara Tyler'a sprawia, że ta książka jest inna niż wszystkie. Listy wysyłane bez adresu, pozornie nigdy nie docierają do adresata-Boga, ale tak naprawdę, każdy z nich dostaję osoba, której taki list przepełniony miłością jest potrzebny. Zmieniają one życie ludzi, którzy mogliby się wydawać być całkowicie niezwiązani z główną historią. Książka jak najbardziej godna polecenia.