Lodowaty grób

Miałam wtedy 15 lat. Poraził mnie piorun, który wpadł przez okno naszego wynajmowanego mieszkania. Od tamtej chwili potrafię odnajdywać zwłoki i czytać w głowach umarłych. Moje życie - prywatne śledztwa, współpraca z policją i jako takie pieniądze. To zlecenie było inne. Nigdy przedtem nie szukałam ofiar seryjnego morderstwa.Ciała znalazłam dość szybko - tyle, że to był dopiero początek piekła. ZNAKOMITY KRYMINAŁ CHARLAINE HARRIS - autorki serii o SOOKIE STACHOUSE i fabuły serialu "CZYSTA KREW" Trzeci tom historii o Harper Connelly - dziewczynie, która po porażeniu piorunem odnajduje zaginionych zmarłych zachwycił już amerykańskich czytelników: Fabuła sprawiła, że czytałam stronę po stronie aż do ostatniej kartki. "Lodowaty grób" polecam wszystkim wielbicielom tajemnic, thrillerów i paranormalnych historii. R. Kyle, Amazon.com "Lodowaty grób" przyprawił mnie o dreszcz i jednocześnie rozgrzał moje serce - ekscytująca kombinacja! Cherise Everhard, Amazon.com

Informacje dodatkowe o Lodowaty grób:

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: b.d
ISBN: 978-83-7574-284-8

Kup książkę Lodowaty grób

Lodowaty grób - opinie o książce

Avatar użytkownika - GosiaK
GosiaK
Przeczytane:2015-08-17, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Z początku łatwe zadanie komplikuje się, gdy główna bohaterka odkrywa więcej grobów niż wszyscy zakładali. Dodatkowo obnażając przy tym nieudolność lokalnej policji. Mimo iż w ogólnym rozrachunku książka wypada zadowalająco, są jednak aspekty które mnie osobiście rozczarowują. Jedną z nich jest oczywistość czarnych charakterów. Długo przed końcem książki byłam pewna, kto jest tutaj tym złym.Czytałam dużo gorsze pozycje tylko siłą woli docierając do ostatniej strony i niejednokrotnie okazywało się, że mimo tragicznie prowadzonej historii na sam koniec autor potrafił mnie zaskoczyć, Niestety w tym przypadku autorce nie wyszło. Nie rozumiem też dlaczego autorzy wciskają do swoich opowieści wątki miłosne, mimo iż sama książka nie należy do odpowiedniego gatunku. Romans wykreowany przez autorkę był do przewidzenia, jednak sposób jego podania wywołał u mnie niestrawność. Pomysł może i nie zły, ale czegoś zabrakło. Może przydało by się nieco więcej finezji, wyczucia, albo po prostu lepszego pomysłu.
Avatar użytkownika - jusia
jusia
Przeczytane:2014-11-05, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki - 2014,
W trzeciej części Harper dostaje zlecenie, jakiego nigdy w życiu nie miała, pierwszy raz poszukuje ciał zabitych przez seryjnego mordercę. To najbardziej okrutne znalezisko, jakie odkrywa dziewczyna. Okazuje się, że makabrycznie zabitych ciał, jest więcej niż poszukuje policja, a sposób, zabicia oraz to co działo się z nastolatkami przed śmiercią wstrząsa wszystkimi. Harper jest mimowolnie wciągnięta w wir wydarzeń. Prywatnie Harper dokonuje jeszcze jednego odkrycia, dochodzi do wniosku, że Toliver jest dla niej, kimś o wiele bliższym niż przyszywany brat i partner tylko w interesach. Odkrycie jest niespodzianką nie tylko dla nich samych ale także dla opinii społecznej, która była utwierdzona, że para jest rodzeństwem.
Avatar użytkownika - Geronimo26
Geronimo26
Przeczytane:2010-12-22, Przeczytałem,
Avatar użytkownika - Slavek
Slavek
Przeczytane:2010-12-01, Ocena: 5, Przeczytałem,
Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2019-04-17, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019, sensacja, thriller,
Avatar użytkownika - anka920
anka920