Logistyka międzynarodowa.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Data wydania: 2014-10-02
Kategoria: Ekonomia
Dodał/a książkę:elibri

Książka przedstawia najnowsze trendy i wyniki badań dotyczące roli logistyki międzynarodowej w biznesie międzynarodowym oraz daje odpowiedź na pytanie, jak dziś zarządzać logistyką w nowoczesnej gospodarce światowej.

W publikacji autorka omawia najważniejsze zagadnienia związane z logistyką międzynarodową w kontekście prowadzenia biznesu międzynarodowego. Można znaleźć w niej odpowiedzi na m.in. takie pytania: jakie są aktualne trendy rozwoju logistyki międzynarodowej, jakie są nowe metody i narzędzia niezbędne do tworzenia procesów logistycznych na świecie, jakie znaczenie odgrywa logistyka w międzynarodowej wymianie towarów i usług, jakimi metodami zarządzania logistycznego należy się posługiwać, aby uzyskać przewagę konkurencyjną.

Książka adresowana jest zarówno do praktyków, jak i studentów. Szczególnie przydatna może być dla dyrektorów generalnych oraz zarządzających, dyrektorów oraz kierowników ds. logistyki, dyrektorów oraz kierowników działów handlowych, szefów departamentów produkcji i zaopatrzenia oraz szefów departamentów odpowiedzialnych za organizację dystrybucji w branży FMCG.