Opis ksiązki
Kup Teraz

Love, Tanya

Ocena ( 2 osoby )
4.5
Wydawnictwo: Insignis
Data wydania: 2016-09-28
Kategoria: Dla młodzieży
ISBN: 9788365315670
Liczba stron: 304
Dodał/a książkę:dayna15
Wyjątkowa książka znanej i lubianej Youtuberki Tanyi Burr, która jest efektem jej drogi do stania się pewną siebie oraz szczęśliwą we własnej skórze. Uzupełniony o wątki autobiograficzne poradnik porusza tematy wypieków, mody, urody, włosów, ale także poważniejsze kwestie, jak doświadczenia z atakami paniki.
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
Patrycja30733 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-10-22, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki - 2016 ,Mam,
Tanya Burr to brytyjska videoblogerka, ma 27 lat i prowadzi kanał na YouTubie, gdzie obserwuje ją ponad trzy i pół miliona widzów z całego świata. Tanya stworzyła własną linię kosmetyków oraz napisała książkę, w której opowiada o wszystkim, co dla niej ważne. Dziewczyna na swoim kanale udziela porad dotyczących makijażu, mody i urody. W swojej książce także porusza te tematy.

Książka "Love Tanya" jest urzeczywistnieniem marzeń autorki. Burr postanowiła spełnić marzenia. W książce chciała więc pokazać to, co jest dla niej ważne. Udziela tam czytelnikowi kilka przydatnych rad, opowiada o ważnych wydarzeniach ze swojego życia, a także dzieli się świetnymi pomysłami. W tej pozycji znajdziemy wiele ciekawostek czy informacji na temat autorki. "Love Tanya" to rodzaj autobiografii, w której dziewczyna opowiada o swoich sukcesach oraz w jaki sposób je osiągnęła. Książka została podzielona na rozdziały. Na początku autorka opowiada nam o sobie, później o makijażu, modzie, i tak dalej. Wszystko czyta się lekko. Książka pełna jest zdjęć i kolorów. To bardzo modny w naszych czasach poradnik, chociaż książki Tanyi nie nazwałabym stricte poradnikiem, ale co niektórzy mogą go za takiego uważać.


Tanya Burr jest sympatyczną, młodą kobietą, która stara się dotrzeć do swoich widzów i przybliżyć im swoją drogę do sukcesu. Książkę Tanyi polecam jej fanom, a także wszystkim, którzy chcą poznać jej historię i dowiedzieć się kilku przydatnych rad.
StokrotkaAga plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-10-01, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Ilekroć czytam tego typu książki, utwierdzam się w przekonaniu, że za każdym sukcesem stoi, bądź stoją trudna przeszłość, jakieś doświadczenia. Tak jest w przypadku Tanya Burr. Dziewczyna wychowywała się w pełnej, kochającej się rodzinie, a mimo wszystko była dzieckiem chorowitym. Stany lękowe, ataki paniki, strach, które paraliżowały jej umysł i ciało, stały się elementem trudnej układanki, która jako całość przeistoczyła się w wykonywanie tego, co dziewczyna najbardziej pragnęła, kochała robić.
Zapraszam na całą recenzję na:
http://nietypowerecenzje.blox.pl/2016/10/8222Love-Tanya8221-Tanya-Burr-Recenzja-premierowa.html
Inka Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów