Opis ksiązki
Kup Teraz

Ludzie to idioci. Czyli jak rujnujemy sobie życie na własne życzenie i jak to zmienić

Ocena ( 3 osoby )
5.3
Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2013-11-06
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788364190001
Liczba stron: 250
Dodał/a książkę:agnik66
Larry Winget, autor bestsellerów z listy New York Timesa, pokazuje jak sabotujemy swój sukces i daje proste rozwiązania, aby to zmienić! Wszyscy mówią, że chcieliby odnieść sukces. Mieć więcej pieniędzy , lepszą pracę czy być zdrowszym. Niestety tylko niektórzy rzeczywiście robią coś, aby to osiągnąć. Większość chciałaby mieć wspaniałe dzieci, ale nie znajduje czasu aby z nimi porozmawiać. Inni kupują niepotrzebne rzeczy, aby potem martwić się, że brakuje im pieniędzy. Larry Winget, autor bestsellera Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć, pokazuje jak pożegnać się ze złymi nawykami które hamują nas na drodze do lepszego życia. Sukces nie jest łatwy do osiągnięcia, ale każdy może zmienić swoje życie, zasady są proste. Trzeba tylko wyeliminować „czynnik głupoty” i zacząć działać. Masz plan na osiągnięcie sukcesu? Jeżeli nie, to właśnie nadszedł czas na stworzenie takiego! „Larry, jest brutalny, twardy i szczery… Ma wielkie serce i jeszcze większe jaja, ale za to zna sposób jak unikać ogromnych błędów” - Neil Cavuto Fox News
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
Dorota_Dega plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-01-14, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,z_52 książki 2015,
Genialna książka.
Miałam to szczęście, że trafiłam na nią w momencie gdy moje życie prywatne, sprawy zawodowe i zdrowie nie są w najlepszej kondycji.
Lektura tej książki daje porządnego kopa do działania i uświadamia nam rzeczy, które udajemy , że wiemy ,ale jest wprost przeciwnie.
Autor w prosty sposób tłumaczy nam jak poprawić jakość swojego życia we wszystkich jego aspektach a jest to banalnie proste!
Zawsze sceptycznie podchodziłam do tego typu poradników motywacyjnych , ale jednak zmieniam zdanie i z pewnością jeszcze przeczytam inne pozycje tego autora.
Polecam gorąco ;-)
pokooj36 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-06-19, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki - 2014,Mam,
Świetna książka do samodzielnej pracy nad motywacją i poprawieniem różnych aspektów własnego życia. Niestety oprócz czytania wymaga wypełniania różnych list i zestawień, co pomaga w pracy nad sobą. Godna polecenia, bo tak naprawdę każdy z nas popełnia jakieś błędy (bardzo oczywiste zresztą), przez co staje się... idiotą.
agnik66 plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-11-22, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2013,
W poprzednim poście pisałam Wam o innej książce tego autora - "Zamknij się! Przestań narzekać i zacznij żyć!" Dzisiaj pora na jego kolejny poradnik, który również jest dobry, a nawet lepszy.

Zauważyłam mnóstwo podobieństw pomiędzy tą książką a poprzednią. Autor powtarza niektóre zdania, zwroty, przypomina nam je. Z jednej strony jest to fajne, bo jeżeli ktoś nie czytał tamtej książki to nie ma zaległości, ale dla osób, które miały do czynienia z poprzednim poradnikiem może się to okazać irytujące i dla mnie to właśnie takie trochę było. Minusów koniec, zapraszam na zalety.

Znowu będę porównywała. Jeżeli ktoś spytałby mnie, czy bardziej polecam "Zamknij się! Przestań narzekać i zacznij żyć!", czy "Ludzie to idioci! Czyli jak rujnujemy sobie życie na własne życzenie i jak to zmienić" to miałabym problem z odpowiedzią. Te poradniki niby są do siebie podobne, zawierają mnóstwo wspólnych elementów, ale tak naprawdę każdy z nich jest inny. Według mnie "Ludzie to idioci..." to książka, która daje większego kopa do działania. Jest tutaj zdecydowanie więcej miejsca na nasze notatki, listę spraw, a Larry daje nam różne "zadania". W sumie to mogę powiedzieć, że te obie pozycje uzupełniają się.

Jeżeli chcecie zmienić swoje życie to na pewno jest to książka dla Was, ale pamiętajcie, że od samego przeczytania nie będziecie innymi ludźmi. Larry daje nam wskazówki, motywuje, ale wszystko zależy od nas. Autor nie patyczkuje się z czytelnikiem, jest brutalny, szorstki i często nieprzyjemny, a jego język dosyć ostry. Jednak te cechy wpływają na sukces jego poradników.

Ja zdecydowanie polecam. Mnie ten (i poprzedni oczywiście też)poradnik pomógł. Oczywiście niektóre zmiany są jeszcze ciągle przede mną, ale maleńkimi kroczkami dążę do swoich celów. Grunt to porządny kopniak w tyłek.

kingaczyta.blogspot.com
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
Vodice Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
justa21 Linia koment
Przeczytane:2013-12-12, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów