Lustro czasu

Książka o wartości rodziny i przyjaźni, o tym, że poznanie prawdy - nawet jeśli boli - przynosi wyzwolenie. Daria Sulima to młoda, ale pewna swych pragnień i życiowych celów kobieta. Idąc za głosem serca, realizując swoje marzenie, dokonała niegdyś trudnego wyboru ? ceną, którą zapłaciła, były zerwane więzi rodzinne. Nigdy jednak nie zwątpiła w słuszność swej decyzji. Gdy wreszcie poukładała sobie życie i poczuła się bezpiecznie, los kazał jej zapomnieć o zranionej dumie, o żalu, który przez lata w sobie pielęgnowała, i wrócić do domu. Stanąć u boku ojca przeciwko wspólnemu wrogowi. Jednak ten krok ku przeszłości niespodziewanie otworzył przed nią nową drogę... drogę ku tajemnicy, która wpłynęła na jej życie. Anna Piega (ur. 1973) Pochodzi z południa Polski. Serce dzieli między Jurę Krakowsko-Częstochowską, gdzie się urodziła, a Podhale, gdzie obecnie mieszka. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracuje jako polonistka w liceum ogólnokształcącym w Zakopanem. Swoją przygodę z pisaniem rozpoczęła od opowiadania docenionego w konkursie literackim Tygodnika Zamojskiego.W 2008 roku wydała pierwszą powieść pt. \"Klub Dobrej Wiadomości\".

Informacje dodatkowe o Lustro czasu:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2011-07-29

Kup książkę Lustro czasu

Lustro czasu - opinie o książce

Avatar użytkownika - patkabm
patkabm
Przeczytane:2015-06-20, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Daria Sulima to młoda piosenkarka u progu swojej kariery artystycznej. Wejście na artystyczną drogę nie było łatwe, Daria porzuciła studia medyczne i niestety w wyniku tej decyzji straciła kontakt z ojcem - znanym i uznanym lekarzem. Potajemnie spotyka się ze swoją mamą Alicją. Sytuacja jest trudna, ale powoli zaczęła się do niej przyzwyczajać. Pewnego dnia dostaje telefon od ojca - mama jest w szpitalu i walczy o życie. Czy ta sytuacja doprowadzi do ponownego zjednoczenia rodziny? Czy kolejne "niespodziewane wieści" pomogą scalić rodzinę? Dobra powieść, bardzo wzruszająca, pełna mocy przyjaźni i miłości!
Avatar użytkownika - Barbarka
Barbarka
Przeczytane:2013-05-08, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2013 roku,
Rodzina w niej wyrastamy i znamy jej historię ale czy na pewno ? . Daria bohaterka powieści , zrywając więzy rodzinne , nie miała pojęcia , że kiedyś wróci. Jednak tak się stało pomimo minionych lat żalu i wtedy odkryła tragiczne wydarzenia z przeszłości , które zmieniły jej życie . Ciekawa książka o wartościach jakie niesie przyjaźń , miłość .
Avatar użytkownika - Beatricze
Przeczytane:2011-08-23, Ocena: 5, Przeczytałam,
Klub dobrej wiadomości
Anna Piega0
Okładka ksiązki - Klub dobrej wiadomości

Gdy wszystko idzie nie tak, dołącz do Klubu Dobrej Wiadomości! Zakręty losu, siła przyjaźni i magia niezwykłych miejsc w pełnej ciepła powieści o trzech...