Małe cuda Boga

`Małe cuda Boga` to zbiór opowiadań z pieszych pielgrzymek do Santiago de Compostela, Rzymu, Jerozolimy, Medjugorie i Asyżu od 2004 - 2011 roku.

Autor przedstawia cudowne zdarzenia, które wydarzyły się w jego życiu. Nazywa je CUDAMI, ponieważ wielokrotnie te wydarzenia były odpowiedzią na jego modlitwę.

Chciałby, abyś i Ty zastanowił się nad swoją wiarą i nad cudami, które wydarzyły się w Twoim życiu.

Książka napisana jest w taki sposób, aby każdy czytelnik daną historię mógł ocenić sam.

Dominik Włoch z Gdańska. Ukończył pedagogikę resocjalizacyjną na Uniwersytecie Gdańskim. Pasjonują go wyzwania i podróże. Pieszo pielgrzymował do Santiago de Compostela, Rzymu, Jerozolimy, Medjugorie oraz Asyżu. Łącznie przeszedł prawie trzydzieści tysięcy kilometrów. Jest terapeutą manualnym, certyfikowanym coachem i trenerem twórczego myślenia. Swoimi talentami i doświadczeniem dzieli się z innymi prowadząc spotkania i prelekcje. Jako wolontariusz spędził ponad rok na Madagaskarze pracując w przychodni prowadzonej przez ojców salezjanów. Pomagał najbardziej potrzebującym, opiekował się dziećmi z porażeniem mózgowym oraz ludźmi po udarach i wylewach.

Informacje dodatkowe o Małe cuda Boga:

Wydawnictwo: Bernardinum
Data wydania: 2013-09-04
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Małe cuda Boga

Małe cuda Boga - opinie o książce

Avatar użytkownika - mircia
mircia
Przeczytane:2015-01-18, Ocena: 4, Przeczytałam, 12 książek 2015, Mam, przeczytane,
Na książkę natrafiłam zupełnie przypadkiem, przy okazji jej promocji. Dominik Włoch zrobił na mnie wrażenie osoby niesamowicie miłej i pełnej ciepła. Książka jest dokładnie taka sama, pełna optymistycznych przypowiastek o wierze, nadziei, o tym żeby nie poddawać się przeciwnościom, bo już za rogiem może czekać na nas coś, czego bardzo pragniemy. Wystarczy odrobina cierpliwości, optymizmu i wiary. Lub odwrotnie - czeka na nas to, co dla nas najlepsze w danym momencie, a z czego wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, bo nasze plany były inne. Książka o rodzaju wiary-niemal dziecięcej, która teraz trafia się dość rzadko, bo uznawana jest za zwykłą naiwność, więc nie jest trendy. W takim razie, oby jak najwięcej w ten sposób naiwnych ludzi chodziło po ziemi :-D