Mali Szefowie Kuchni

Data wydania: 2015-11-18
Kategoria: Kuchnia
Dodał/a książkę:elibri
Recenzja - Mali Szefowie Kuchni

Mali szefowie kuchni to książka zawierająca ponad 50 przepisów specjalnie przygotowanych i skierowanych do młodych ludzi, którzy odkryli w sobie chęć do gotowania i poznawania trudnej sztuki kulinarnej. Wybrane przepisy mają inspirować, budzić zainteresowanie adeptów sztuki kulinarnej do poszukiwania nowych smaków i tworzenia autorskich przepisów.

Książka została wzbogacona o innowacyjne rozwiązanie na rynku wydawniczym - aplikację TAP2C. Dzięki niej Czytelnicy mogą skorzystać z dodatkowych treści multimedialnych.

Recenzja
catarina78 Linia koment
Przeczytane:2016-03-15, Na półkach: Przeczytałem,

Miętus w tempurze z ciecierzycą i groszkiem, Yorshire pudding z wołowiną i kurkami, panna cotta limonkowo-kokosowa, pulpety wieprzowe nadziewane morelami, consomme z kurczaka, krem z dyni i batata z mortadelą, bliny z krewetkami curry i bananem... Dla miłośników kulinarnych programów telewizyjnych nazwy tych potraw z pewnością brzmią znajomo. Dla pozostałych – już mniej.

Autorem książki jest Joseph Seeletso, zdobywca tytułu Profesjonalny Szef Kuchni gastronomicznej uczelni Westminster Kingsway College (brzmi dumnie, prawda