Ok豉dka ksi捫ki - Ma造 Rubi w tarapatach

T逝maczenie:
Ilustracje:
Doda/a ksi捫k: anulka1312

Ocena: 5 (3 g這s闚)

Kasia nie mo瞠 uwierzy, gdy rodzice zgadzaj si, by mia豉 psa. na widok 郵icznego szczeniaczka jest pewna, 瞠 ca豉 rodzina zakocha si w nim tak samo jak ona. Ale jej siostra Jola martwi si, jak kotka Pche趾a zareaguje na nowego lokatora. Kasia twierdzi, 瞠 zwierzaki do siebie przywykn, ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Za ka盥ym razem, gdy Rubi próbuje bawi si z Pche趾, wpada w tarapaty. Czy Pche販e i Rubiemu uda si zaprzyja幡i?

przesu

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.

Avatar u篡tkownika - asymaka
asymaka
Przeczytane:, Ocena: 6,
Ksi捫ka Ma造 Rubi w tarapatach zdaje si zaczyna tak cudownie, wspaniale, szcz窷liwie. O鄉ioletnia Kasia ma otrzyma wymarzone stworzonko, pieska, dok豉dnie takiego, jaki jej si przy郾i, jakiego pragnie. Rodzice zgadzaj si, ona cieszy si bardzo. Tylko jedna osoba nie jest przekonana do tego, by zamieszka w ich domu kolejny zwierzak. To starsza siostra dziewczynki, Jola. Szybko okazuje si, 瞠 obawy te nie s bezpodstawne. Nowy pupil rodziny nie jest akceptowany przez tego, który w ich domostwie ma ju pewien sta. Kotka Pche趾a nie potrafi zaakceptowa psiaka, a i on niechc帷y robi wszystko, by niech耩 Pche趾i nie min窸a. Jest taki nierozwa積y, jak na szczeniaka przysta這, my郵i tylko o zabawie. Trzeba przyzna, 瞠 jednak swoj pani kocha ogromnie i z wzajemno軼i. Jak zako鎍zy si ta historia? Czy trzeba b璠zie odda pieska? A mo瞠 uda si znale潭 jakie dobre rozwi您anie i pogodzi te dwa zwa郾ione stworzenia? Mo瞠 kot i pies wcale nie ró積i si a tak bardzo?

Seria Zaopiekuj si mn to zbiór ksi捫eczek napisanych przez pewn urocz, u鄉iechni皻 kobiet. Holly Webb pisze pi瘯ne, wzruszaj帷e historie o pieskach i kotkach, które kochaj i s kochane, które miewaj ró積e, mniejsze lub wi瘯sze problemy, ale wychodz ca這 z ka盥ej opresji. To wspania豉 propozycja dla wszystkich dzieci kochaj帷ych zwierz皻a i pragn帷ych przygarn望 ma貫go podopiecznego. Mamy w nich ciep這, uczucie, s emocje, dziecko uczy si troski, odpowiedzialno軼i, oczekuje z wielkim zainteresowaniem, jak rozwinie si i czy dobrze sko鎍zy ta czy inna przygoda. Te lektury uwra磧iwiaj na los innych, sk豉niaj dziecko do zastanowienia si, zanim wraz z rówie郾ikami rzuci kamieniem w biedne, niewinne stworzenie.

Link do recenzji
Avatar u篡tkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2014-12-20, Ocena: 5, Przeczyta貫m, WYZWANIE 2014-52 ksi捫ki,
Ksi捫ka dla dzieci, ale bardzo dobra, polecam tak瞠 rodzicom:) Moja mama przeczyta豉 i bardzo sobie chwali, 瞠 s du瞠 litery, to wzrok si nie m璚zy a i sny s po lekturze potem mi貫:)
Inne ksi捫ki autora
Gdzie jest Rudek?
Holly Webb0
Ok豉dka ksi您ki - Gdzie jest Rudek?

R霩ia uwielbia odwiedza bezpa雟kie koty,kt鏎e mieszkaj na farmie w pobli簑 domu jej babci. Jej ulubie鎍em jest kotek,kt鏎ego nazywa Rudkiem z powodu...

Zagubiona w 郾iegu
Holly Webb0
Ok豉dka ksi您ki - Zagubiona w 郾iegu

Pusia rozpaczliwie pragnie mie w豉sny dom, tak jak jej bracia i siostry, ale najwyra幡iej nikt jej nie chce... A potem na farmie pojawia si Ela. Od razu...

Top 5 ksi捫ek
Z這dziejka ksi捫ek