Mały Rubi w tarapatach

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2011-12-04
Dodał/a książkę:anulka1312
Recenzja - Mały Rubi w tarapatach

Kasia nie może uwierzyć, gdy rodzice zgadzają się, by miała psa. na widok ślicznego szczeniaczka jest pewna, że cała rodzina zakocha się w nim tak samo jak ona. Ale jej siostra Jola martwi się, jak kotka Pchełka zareaguje na nowego lokatora. Kasia twierdzi, że zwierzaki do siebie przywykną, ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Za każdym razem, gdy Rubi próbuje bawić się z Pchełką, wpada w tarapaty. Czy Pchełce i Rubiemu uda się zaprzyjaźnić?

Recenzja
asymaka Linia koment
Na półkach:
Książka Mały Rubi w tarapatach zdaje się zaczynać tak cudownie, wspaniale, szczęśliwie. Ośmioletnia Kasia ma otrzymać wymarzone stworzonko, pieska, dokładnie takiego, jaki jej się przyśnił, jakiego pragnie. Rodzice zgadzają się, ona cieszy się bardzo. Tylko jedna osoba nie jest przekonana do tego, by zamieszkał w ich domu kolejny zwierzak. To starsza siostra dziewczynki, Jola. Szybko okazuje się, że obawy te nie są bezpodstawne
Mamut plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-12-20, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,WYZWANIE 2014-52 książki,
Książka dla dzieci, ale bardzo dobra, polecam także rodzicom:) Moja mama przeczytała i bardzo sobie chwali, że są duże litery, to wzrok się nie męczy a i sny są po lekturze potem miłe:)
halinajolanta7 plusminus Linia koment
Chcę przeczytać :)