Małżeńska fuzja

Julietta Conte, piękna i chłodna kobieta sukcesu, prezes doskonale prosperującej firmy La Dolce Famiglia, żyje pracą. Upojne randki uznaje za mocno przereklamowane.

Sawyer Wells, bogaty, przedsiębiorczy mężczyzna po przejściach, lubi kobiety i chętnie wdaje się w romanse, lecz nie wierzy w miłość. Korzystną fuzję ich przedsiębiorstw dopełnia wymuszone małżeństwo z rozsądku. Przyjaciele i rodzina komplikują im życie. Czy w takim związku jest miejsce na miłość? Bo seks to za mało!

Akcja i finał jak z filmu. Gorąca komedia romantyczna z urokliwą Italią w tle.

Informacje dodatkowe o Małżeńska fuzja:

Wydawnictwo: Akapit Press
Data wydania: 2014-08-01
ISBN: 978-83-64379-02-4

Kup książkę Małżeńska fuzja

Małżeńska fuzja - opinie o książce

Avatar użytkownika - natalia07
natalia07
Przeczytane:2015-08-12, Ocena: 6, Przeczytałem, 26 książek 2015,
Sawyer Walls, jest przedsiębiorcą i planuje otwarcie sieci hoteli ,,IDEAŁ", w tym celu nawiązuję współprace z cukiernią La Dolce Famiglia. Julietta jest już dorosłą kobietą, lecz nigdy nie zaznała spełnienia w seksie. Fakt ten sprawił, że stała się oziębła i nie szukała kochanka, aż do momentu spotkania Sawyera. Relacja ta początkowo opierała się na namiętności i pierwotnej żądzy. Szybko się okazało, że Julietta pragnie więcej, ale Sawyer nękany trudną i bolesną przeszłością boi się zaangażować. Małżeństwo zostaje na nich wymuszone i para dopracowuje korzystną fuzje, która połączy obie firmy. Bardzo ciekawymi momentami jest opowieść o przeszłości Sawyera. Pokazuje to jakie życie może być podłe dla ludzi.. Sawyer, sam potężnie skrzywdzony przez ojczyma i nękany wyrzutami sumienia, pomaga ustatkować się pewnemu młodemu mężczyźnie z niezbyt przejrzystą przeszłością. ,,Małżeńska fuzja" to zdecydowanie lektura dla pań, które chcą się zrelaksować
Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2014-09-21, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Kolejna super książka Jennifer Probst. Czyta się ją szybko i przyjemnie, jak każdą powieść tej autorki. Kto czytał trzy poprzednie książki z tej serii, z pewnością się nie zawiedzie. Gorąco polecam!
Avatar użytkownika - cyrysia
cyrysia
Przeczytane:2014-11-11, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki w 2014 roku,
Czy małżeństwo zawarte z rozsądku ma szansę na powodzenie? A może taki sporządzony układ niespodziewanie przerodzi się w trwały, pełen miłości związek? Odpowiedź na te pytania spróbujemy znaleźć w najnowszej powieść Jennifer Probst, zatytułowanej ''Małżeńska fuzja''. Julietta Conte to piękna, atrakcyjna, przebojowa bizneswoman, stojąca na czele doskonale prosperującej sieci piekarni La Dolce Familgia. Spełniona zawodowo, ale nie prywatnie, wszak upojne randki są mocno przereklamowane. Z kolei Sawyer Wells jest przystojnym, bogatym biznesmenem z wielkim talentem do robienia interesów. Tym razem ma w planach utworzenie IDEAŁU, sieci ekskluzywnych hoteli. W związku z czym proponuje Juliette intratny kontrakt na wyłączność, obejmujący dostawy pieczywa i słodkości. Ale okazuje się, że mężczyzna chce od swojej kontrahentki czegoś jeszcze- jej ciała. Wkrótce sprawy przybierają nieoczekiwany obrót. Pod wpływem manipulacji pewnej osoby oboje zostają zmuszeni do zawarcia małżeństwa z rozsądku. Jak dalej ułożą się losy naszych bohaterów? Czy zaaranżowana fuzja przyniesie w ich życiu uczuciowym więcej korzyści czy strat? Jennifer Probst swoją pierwszą książkę napisała mając dwanaście lat. Później zrobiła krótką przerwę, aby wziąć ślub, zajść w ciążę, kupić dom, ponownie zajść w ciążę, zrobić magistra z literatury angielskiej itd. Obecnie jest autorką bestsellerów, publikuje romanse zarówno erotyczne i seksowne jak i współczesny romans. Pisze także książki dla dzieci. Osobiście znam twórczość pisarki dzięki powieściom: ''Układ doskonały'', ''Małżeńska pułapka'' i ''Gra o miłość'', dlatego mniej więcej wiedziałam, czego mam się spodziewać po ''Małżeńskiej fuzji''. Fabuła choć przewidywalna i schematyczna, momentami zaskakuje i trzyma w napięciu. Zafascynowała mnie osobliwa mieszanka skrywanej zmysłowości, chłodnej ironii i inteligentnej szermierki słownej między bohaterami. Każde z nich udawało kogoś, kim nie jest. Okłamywali nie tylko najbliższe otoczenie, siebie nawzajem, ale także samych siebie. Uciekali w świat biznesu, minimalizując przyjaźń i miłość, gdyż obawiali się zranienia. Czy zatem kiedyś uda im się otworzyć, zaufać i przyjąć miłość drugiej osoby? Za sprawą pewnej kobiety, strażniczki domowego ogniska i rodzinnych wartości, autorka ukuła szatańską intrygę polegającą na zawarciu zaaranżowanego małżeństwa. Z uśmiechem na twarzy obserwowałam poczynania Julietty i Sawyera, którzy próbowali zaplanowany mariaż zamienić w kontrakt handlowy, z określonym podziałem ról. Co z tego wynikło? Nic nie zdradzę :) Pisarka stworzyła ciekawe i charyzmatyczne postacie, których nie sposób nie polubić. Szczególnie osoba Wellsa budzi wiele emocji. To człowiek po przejściach, którego los nigdy nie rozpieszczał. W dzieciństwie wielokrotnie był katowany do krwi, głodzony, poniżany i karany na wiele sposobów. Wobec tego nie potrafi nikomu zaufać. Kryje się za murem obronnym, za przeszłością, której z nikim nie chce dzielić. Ceni namiętność, pożądanie, lojalność i prawość. Kręci go ciężka praca i poświęcenie, ale boi się poddać uczuciu miłości. Także panna Conte odczuwa lęk przed bliskością z mężczyzną, okazaniem mu czułości i jej przyjmowaniem. Gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy? Tego musicie dowiedzieć się sami. Książka napisana jest lekko, jasnym, plastycznym językiem, z nutką humoru, a czasem odrobiną pazura. Nie znajdziemy tu zbędnych opisów, przez co akcja toczy się żwawo, co rusz stara się zainteresować czytelnika na nowo. Nie brak też gorących scen erotycznych, nakreślonych ze smakiem, bez prostackiej wulgarności. Bohaterowie są niejednoznaczni, dość barwni i dobrze skonstruowani. Jedyny minusik to taki, że czasami bywało zbyt słodko, ale na szczęście całkiem strawnie. Reasumując. To interesująca, ciepła niczym słoneczna Italia, lekko żartobliwa historia o walce z własnymi słabościami, demonami przeszłości, strachu przed uczuciami i przed zaangażowaniem się. Pokazuje jak oswajać i powoli przekraczać granice wyznaczone przez ciało i umysł oraz jak walczyć o swoje szczęście, swój sukces, a także szczęście i wolność innych. Serdecznie polecam nie tylko fanom pisarki, ale również miłośnikom romansów, literatury kobiecej i wszystkim zainteresowanym.
"Małżeńska fuzja" Jennifer Probst- recenzja Sawyer Walls, jest przedsiębiorcą i planuje otwarcie sieci hoteli ,,IDEAŁ", w tym celu nawiązuję współprace z cukiernią La Dolce Famiglia. Piękna, lecz chłodna Pani Prezes ulegnie zdeterminowanemu Sawyerowi, lecz nie z powodu seksu postanowią się związać. Małżeństwo zostaje na nich wymuszone i para dopracowuje korzystną fuzje, która połączy obie firmy. Julietta i Sawyer szybko się przekonają, że nie jest prosto żyć wedle ustalonych reguł. Julietta jest już dorosłą kobietą, lecz nigdy nie zaznała spełnienia w seksie. Fakt ten sprawił, że stała się oziębła i nie szukała kochanka, aż do momentu spotkania Sawyera. Mężczyzna udowodnił swoje umiejętności i spełnił jej marzenie o orgazmie. Relacja ta początkowo opierała się na namiętności i pierwotnej żądzy. Szybko się okazało, że Julietta pragnie więcej, ale Sawyer nękany trudną i bolesną przeszłością boi się zaangażować. Julietta pomimo swojego zimnego podejścia do sprawy jest w głębi serca zranioną kobietą i miło było oglądać jak jej wizerunek się ociepla. Jeśli chodzi o Sawyera, muszę powiedzieć, że najbardziej podoba mi się relacja między nim a Wolfem. Przygarnął poranionego chłopaka i otoczył opieką, czym zyskał dodatkowe punkty. Moja początkowa sympatia względem Sawyera osłabła pod koniec lektury, ponieważ mężczyzna wykazał brak jakiejkolwiek walki o miłość ora z wiary w siebie. Jestem zachwycona, że nie jest to miłość od pierwszego wejrzenia. Zaczęło się od seksu, przez trudne próby poznania się lepiej, aż w końcu zaiskrzyło. Bohaterowie nie wzdychają do siebie i właśnie, dlatego tak dokładnie widać każde głębsze uczucie między nimi, każdo oznaka czułości jest zauważalna. Książka jest napisana prostym językiem a autorka ma lekkie pióro, co łatwo dostrzec, ponieważ czyta się szybko. ,,Małżeńska fuzja" to czwarta część serii ,,Małżeństwo z milionerem" Pani Jennifer Probst. Jeśli nie czytaliście poprzednich książek, bez obawy, w tej odnajdziecie się bez problemu. Lektura ma odrębną fabułę i nieznajomość serii nie jest konieczna. ,,Małżeńska fuzja" jest pełna powtórzeń. Szczególnie nużyło mnie wracanie do przeszłości Sawyera. Bity, głodzony uciekł z rodziny zastępczej, żeby tego było mało obwinia się o śmierć bliskiej osoby. Nieustanne udręczanie Sawyera było wręcz nudne. Wielokrotnie wraca do swojej przeszłości używając niemal tych samych opisów. Kolejny minus za brak napięcia. Skupiamy się głównie na aspekcie uczuciowym bohaterów, lecz nie zauważyłam punktu kulminacyjnego, jeśli taki był nie wywołał większych wrażeń. Gdzie niebezpieczeństwo i zaskoczenie? Brak! Książka pod każdym względem przewidywalna. Książkę określiłaby mianem sztampowego romansu. Miła w odbiorze, lecz światem nie wstrząśnie. Lektura bardzo lekka, nie wymaga głębszych przemyśleń, dlatego ,,Małżeńska fuzja" jest dobra na odprężający wieczór. Miło spędziłam czas czytając, jednak po zakończeniu pozostało wiele zastrzeżeń i sprzecznych uczuć . Wolf jesteś największym atutem książki i tylko dla ciebie mogę ją polecić. 3/6
Umykająca panna młoda
Jennifer Probst0
Okładka ksiązki - Umykająca panna młoda

Genevieve McKenzie jeszcze niedawno sądziła, że wiedzie idealne życie i lada dzień poślubi czarującego lekarza, który jest spełnieniem jej marzeń...

Układ doskonały
Jennifer Probst0
Okładka ksiązki - Układ doskonały

Aleksa i Nick – oboje są na życiowym zakręcie. Aleksa - ponętna brunetka z cudnymi krągłościami, niepoprawna romantyczka, jest właścicielką dobrze...