Marcelino Chleb i Wino oraz Wielka Podróż Marcelina

Piękna i wzruszająca opowieść o Marcelino stała się sławna na cały świat dzięki wielkiemu hitowi filmowemu Marcelino Chleb i Wino.Dla wszystkich miłośników małego chłopca, który rozmawiał z Panem Jezusem przygotowaliśmy niezwykłą niespodziankę. W jednej książce prezentujemy dwa pełne opowiadania, gdzie obok Marcelino Chleb i Wino zamieściliśmy mniej znaną opowieść Wielka Podróż Marcelino. Jest ona wspaniałym uzupełnieniem klasycznej już historii, wzbogacając ją o nowe wzruszenia, nowe radości, pozwala też dłużej patrzeć na świat oczami małego chłopca o wielkim sercu.Całości dopełniają piękne ilustracje nawiązujące swym charakterem do oryginalnego wydania, przywołując rodzicom wspomnienia z dzieciństwa a dzieciom otwierając świat czasów gdy książki ilustrowane były niepowtarzalnymi, wspaniałymi rysunkami.Ta mądra historia z pewnością zainspiruje każde dziecko do pięknych czynów a rozpalona wyobraźnia na zawsze wskaże im drogę do bycia dobrymi, szlachetnymi ludźmi, z których rodzice będą prawdziwie dumni.

Informacje dodatkowe o Marcelino Chleb i Wino oraz Wielka Podróż Marcelina:

Wydawnictwo: Rafael
Data wydania: 2017-03-01

Kup książkę Marcelino Chleb i Wino oraz Wielka Podróż Marcelina

Marcelino Chleb i Wino oraz Wielka Podróż Marcelina - opinie o książce

Avatar użytkownika - alkatraz
alkatraz
Przeczytane:2021-12-27, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Przepiękna książka, przy jej lekturze ogarnęło mnie wzruszenie. Koniec piękny i zaskakujący, dający nadzieję. Ilustracje wspaniałe, warto polecić dzieciom i nie tylko, tym bardziej, że jest to legenda hiszpańska.

Forget Me Not
Julie Soto