Okładka - Martwe Wrzosy

Wydawnictwo: Axel Springer
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-7558-080-8
Dodał/a książkę:dona
Anna Maria Olsdotter przyjechała do małego górniczego osiedla Martwe Wrzosy, by poprowadzić szkołę dla dzieci robotników. Nie wszyscy jednak ucieszyli się z jej obecności, a wkrótce ktoś usiłował ją zamordować. Anna Maria wezwała na pomoc kuzyna, Heikego Linda. Przybył on dosłownie w ostatnim momencie, gdy nad wieloma mieszkańcami zawisło śmiertelne niebezpieczeństwo...
hanka04 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-09-04, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2015,
Młoda samotna nauczycielka Anna Maria wyjeżdża w nieznane nauczać dzieci biedoty. To co zastaje na miejscu przerasta jej wyobrażenia o biedzie. Wkracza w dorosłość, namiętność. Nie ma nikogo kto pomógłby jej w rozterkach. Na jej drodze staje Adrian i Kol. Adrian miły i bogaty, Kol nieufny, z problemami, ale serce nie wybiera. Świetna część sagi. Do tej pory jedna z najlepszych w moim odczuciu.
agatka20008 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-07-02, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki w 2015 roku,
Anna Maria po śmieci rodziców z uczuciem, że zawiodła matkę w ostatnich latach wyrusza do górniczej wioski Martwe Wrzosy, gdzie ma poprowadzić szkołę, a także być może wyjść za mąż za miłość swojego dzieciństwa. Jednak na miejscu okazuje się że jej wybranek nie jest taki idealny a w wiosce dzieją się złe rzeczy.
Pharea Linia koment
Przeczytane:2015-09-16, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2015,
AgnieszkaG Linia koment
Przeczytane:2014-06-13, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Przeczytałam,
Lady_Mary Linia koment
Przeczytane:2015-01-04, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Mój mały świat pożółkłych kart...,
Missmi Linia koment
Przeczytane:2014-02-04, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,Dawno temu/ nie pamiętam daty,
Martina Linia koment
Przeczytane:2013-11-20, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Przeczytane!,
mirabell3012 Linia koment
Przeczytane:2013-06-28, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Zjawa
Pampiludki i tajemnice wiary
Poeta (bez)religijny. O twórczości Tadeusza Różewicza
RECENZJE MIESIĄCA

KANAŁ RSS | REGULAMIN |REDAKCJA/KONTAKT |WSPÓŁPRACUJEMY | WWW.GRANICE.PL 1999-2015 WŁAŚCICIEL: W&W