Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2006
Kategoria: Inne
ISBN: 83-7404-526-4
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Bardzo pomysłowe, bajecznie kolorowe, a przy tym naprawdę nietrudne do zrobienia maski nadadzą każdej dziecięcej zabawie iście karnawałowy smaczek. Autorka pokazuje, że maski można wykonać dosłownie ze wszystkiego, począwszy od papierowych jednorazowych talerzyków, a skończywszy na plastycznej masie papier-mache. Znajdziemy tu zarówno klasyczne weneckie "okularki", jak i przebrania za dowolną porę roku, pszczelarza, gajowego, gejszę, a nawet... miasteczko! A może do zabawy w przebierańce włączą się także dorośli?...
Sumire Linia koment
Okładka - Maski karnawałowe dla dzieci. Idziemy na bal! Wzory masek do samodzielnego wykonania Kachou Fuugetsu tom 2
Yuki Shimizu
Okładka - Maski karnawałowe dla dzieci. Idziemy na bal! Wzory masek do samodzielnego wykonania Kitto Kiss wo Suru Toki
Neko Kanda
Okładka - Maski karnawałowe dla dzieci. Idziemy na bal! Wzory masek do samodzielnego wykonania Examurai tom 2
Amano Youichi
Okładka - Maski karnawałowe dla dzieci. Idziemy na bal! Wzory masek do samodzielnego wykonania Examurai tom 1
Amano Youichi
Okładka - Maski karnawałowe dla dzieci. Idziemy na bal! Wzory masek do samodzielnego wykonania Do-Re-Mi-Fa-Sol-La-Si-Do tom 2
Gui Yeoni, Lee Kyung Ha