Maxi Taxi Starter. Książka nauczyciela (płyta CD + karty obrazkowe + plakat)

Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
Data wydania: 2005
Kategoria: Języki obce
ISBN: 8371958706
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Oprócz założeń wstępnych Książka nauczyciela Maxi Taxi Starter zawiera szczegółowe scenariusze lekcji, propozycje pracy domowej, ćwiczenia dodatkowe, teksty nagrań, zestawienia słownictwa i struktur biernych i czynnych, listy materiałów niezbędnych do przeprowadzenia lekcji, klucz do ćwiczeń, materiały do kopiowania, sztukę Maxi Taxi. Znajdą tu Państwo odniesienia do Podstawy Programowej z wyszczególnieniem ścieżek międzyprzedmiotowych, a także odniesienia do typów inteligencji Gardnera.Do książki dołączone są: płyta CD z testami w wersji A i B (również z ćwiczeniami na rozumienie ze słuchu) i planem wynikowym, zestaw dwustronnych kart obrazkowych, dwustronny plakat dydaktyczny.
Okładka - Maxi Taxi Starter. Książka nauczyciela (płyta CD + karty obrazkowe + plakat) 100 testów z gramatyki angielskiej
Krzyżanowski Henryk
Okładka - Maxi Taxi Starter. Książka nauczyciela (płyta CD + karty obrazkowe + plakat) Jak najazdy barbarzyńców ukształtowały współczesny świat
Thomas J. Craughwell
Okładka - Maxi Taxi Starter. Książka nauczyciela (płyta CD + karty obrazkowe + plakat) Stosowana psychologia wychowawcza
Myron H.Dembo
Okładka - Maxi Taxi Starter. Książka nauczyciela (płyta CD + karty obrazkowe + plakat) Zarys teorii literatury
Michał Głowiński, Janusz Sławiński, Aleksandra Okopień-Sławińska
Okładka - Maxi Taxi Starter. Książka nauczyciela (płyta CD + karty obrazkowe + plakat) Słownik języka polskiego
Artur Arnold