Milczenie chłopców

Najnowszy bestseller autorki wzruszającej biografii Chłopiec, którego nikt nie kochał Historia prawdziwa: Dwaj porzuceni chłopcy, bez szans na miłość i przyszłość, którzy rozpaczliwie poszukują ciepła i uczucia. I jedna kobieta, która walczy o nich i z nimi. Dziewięcioletni Jenson pojawia się u Watsonów niepodziewanie. Opieka społeczna zabrała go z domu zaledwie pół godziny wcześniej. Był sam, bo jego matka wyjechała ze swoim chłopakiem na wakacje... Kilka tygodni później Casey dowiaduje się równie nagle, że ma się zaopiekować jeszcze jednym dziewięciolatkiem. Georgie cierpi na autyzm. Od urodzenia jest w domu dziecka, który teraz ma być zamknięty. Casey jak zwykle nie chce odmówić. Nie przeczuwa, na co narazi siebie i swoją rodzinę… Jenson jest agresywny i od początku prześladuje Georgiego. Georgie źle znosi zmiany, a stres pogłębia jego chorobę. Casey zaczyna wątpić, czy poradzi sobie z okrucieństwem Jensona. Nie wie, jak bardzo mroczna jest jego przeszłość. I jak niezwykła więź powstanie wkrótce pomiędzy dwoma tak skrzywdzonymi przez życie chłopcami.

Informacje dodatkowe o Milczenie chłopców:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2015-05-19
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Kup książkę Milczenie chłopców

Milczenie chłopców - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2017-04-17,
Tak jak Cathy Glass tak i Casey Watson opisują prawdziwe niesamowite historie.. Historie które pod czas czytaniu uronię zawsze łzy, historie z hapy endem a czasami nie. Choć ciężka smutna historia lekko się czyta. Oceniam na 5+ plus za to iż z każdej takiej książki doceniam beztroskie dzieciństwo mojego dziecka.
Kolejna książka Casey Watson, którą przeczytałam. Żadna pozycja tej autorki jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, jak zawsze śledziłam życie Watsonów i ich zmagania z ciężkimi chwilami, żeby pomóc podopiecznym. Tym razem autorka pod swój dach przyjmuje dwoje dzieci. Najpierw pojawia się Jenson, dziewięciolatek, który czuje się odtrącony przez matkę i skrywa mroczną tajemnicę, którą po jakimś czasie pozna Casey. Niedługo po przybyciu Jensona małżonkowie przyjmują drugiego chłopca Georgiego chorego na autyzm. Chłopiec źle znosi zmiany, dodatkowo Jenson zaczyna być złośliwy i okrutny dla swojego kolegi a Casey zaczyna się zastanawiać jak zaradzić tej sytuacji. Czy chłopcy dojdą do porozumienia? Co ukrywa Jenson? Odpowiedzi można poznać w książce do czego zachęcam. Milczenie chłopców pokazuje jak radzą sobie dzieci z ciężkim bagażem doświadczeń. Bardzo mi się podoba relacja Casey, która panuje w jej rodzinie. Każdy może na każdego liczyć w każdej sytuacji. Polecam osobom ceniącym prawdziwe historie.
Avatar użytkownika - Simi_48
Simi_48
Przeczytane:2015-06-19, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki - 2015, Mam,
Casey Watson w kolejnej ze swoich książek opisuje historie dwóch dziewięcioletnich chłopców : Jensona, którego matka obwinia o śmierci córki oraz chorego na autyzm Georgiego, który od drugiego roku życia przebywa w Domu Dziecka. Książki pani Watson są prawdziwe. Te zdarzenia działy się naprawdę. Trudno uwierzyć w niektóre z tych historii, ale przecież wiadomo, że na świecie jest zło. Na szczęście są ludzie, którzy pomagają tym dzieciom. Polecam!

Ciekawa historia dwóch chłopców bez drastycznych opisów, czy przeżyć. Jedna z łagodniejszych biografii tej autorki. Tym razem pod opiekę Casey trafia dwóch różnych chłopcówm którzy znają się ze szkoły, mają inną przeszłość i mimo początkowej wrogości połączy ich prawdziwa przyjaźń... Jenson potrafi być agresywny i prześladuje Georgiego. Georgie, źle znosi zmiany i wszelki stres pogłębia jego chorobę-autyzm.

Avatar użytkownika - losar
losar
Przeczytane:2018-05-31, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Dziewięciolatni Jenson pojawia się u Watsonów niespodziewanie. Opieka społeczna zabrała go z domu zaledwie pół godziny wcześniej. Był sam, bo jego matka wyjechała ze swoim chłopakiem na wakacje... Kilka tygodni później Casey dowiaduje się równie nagle, że ma się zaopiekować jeszcze jednym dziiewieciolatkiem. Georgie cierpi na autyzm. Od urodzenia jest w domu dziecka, który ma zostać zamknięty.

Jensen jest agresywny i od początku prześladuje Georgiego, który źle znosi wszelkie zmiany. Casey zaczyna wątpić, czy poradzi sobie z okrucieństwem Jensona. Nie wie jak bardzo mroczna jest jego przeszłość. Między chłopcami powstaje niezwykła więź. Jenson staje się obrońcą Georgiego....

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2018-02-05, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Początkowo myślałam, że państwo watson popełnili błąd, biorąc pod opiekę autystycznego George'a. Wiadomo przecież, że Jenson będzie mu dokuczał. Ale z biegiem czasu ten łobuziak okazał sie prawdziwym obrońcą Georga!

Krzyk o ratunek
Casey Watson0
Okładka ksiązki - Krzyk o ratunek

Szokująca, trzymająca w napięciu jak mistrzowski thriller historia okrutnie skrzywdzonej pięknej dwunastolatki. Casey Watson jak Cathy Glass opiekuje...

Mamusiu, tatusiu, za co mnie tak nienawidzicie?
Casey Watson 0
Okładka ksiązki - Mamusiu, tatusiu, za co mnie tak nienawidzicie?

Bestseller ,,Sunday Timesa" Casey Watson jak Cathy Glass opisuje najtragiczniejsze dzieciństwa swoich podopiecznych Spencer ma osiem lat i… sam zgłasza...